zkouska 5.9.2007 - Klazar

zkouska 5.9.2007 - Klazar

Příspěvekod Ošklivý sup » 5. 9. 2007 15:59

Dnešní zkouška

1) integrál na parciální zlomky (nečekal jsem a příjemně překvapil a hlavně nakonec zachránil)

2) def stejn. spojitosti funkce, def míry nula

3) počítání mocniných řad, myslím že číslo 7 (8?). v jeho rozpise. Docela prozměnu překvapilo, už bylo 2x takže teď potřetí. Ty druhé řady byly také 2x takže bych skoro čekal že je dá na případném dalším termínu znovu.

4) věta myslím 1.4 Integrální kritérium konvergence řad. Hm, tady sem zazmatkoval jak to jen šlo :((( Jinak z hodnocení tohohle příkladu říkal, že za uvedení samotné věty dává 2 body, za důkaz 2 body a za uvedení příkladu také 2 body. Na to bacha, já to přehlédl a zapoměl že chtěl napsat příklad. Ptal jsem se co čekal, a říkal že tady konkrétní přiklad využití přímo toho integrálního kritéria na nějaké řadě. Takže je potřeba mrknout na nějaké z skript (nevěděl jsem zda myslí příklad užití integrálů obecně nebo právě tohle).

Test opravuje ještě někdo s ním, takže můžete případně řešit na ústní jak by to opravil on :-) (třeba bodík vytřískáte).

Na ústní sem se dostal i s 17,5 body!

A až nebudu línej tak sem dám naskenované orig zadání.

Jinak zkouška klasická, výsledky od 14.30 a na webu. Bacha, já čekal v klidu doma že se na to kouknu a pak případně půjdu do školy a ouha, on je tam dal až v čtyři odpol :-) a ja se pak rychle hnal ještě na ústní :-)) Takže jestli čekáte že máte šanci, rovnou tam na těch 14.30 jděte buď na ústní nebo rovnou pro známku.

Sup
Ošklivý sup
Matfyz(ák|ačka) level I
 
Příspěvky: 49
Registrován: 2. 2. 2006 15:58

Zpět na 2006

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník