male priklady ZK 29.5.

MIKI
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 186
Registrován: 10. 12. 2004 22:35
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: male priklady ZK 29.5.

Příspěvek od MIKI »

LordWolverin píše:Njn, je to tak, tohle zadání není ničím vyjímečné a upřímně mi ani nepřijde nezvládnutelné - načíst, setřídit a pak třeba pomocí půlení intervalů z pole udělat BVS...
Mne uprimne nezvladnutelne prislo spomenut si po roku na nacitanie zo suboru v pascale... to ostatne nebol problem....
Inak z tej tvojej uprimnej odpovede sudim, ze struhas machra... :-/ ....alebo mi to len tak blbo znie....
MOTTO-1: Nieje dôležité vedieť ale pochopiť!!!
MOTTO-2: Neuč sa!!! Život ťa naučí. Mňa naučil, že sa mám učiť.
LordWolverin
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 25
Registrován: 30. 1. 2005 12:18
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: male priklady ZK 29.5.

Příspěvek od LordWolverin »

MIKI píše:
LordWolverin píše:Njn, je to tak, tohle zadání není ničím vyjímečné a upřímně mi ani nepřijde nezvládnutelné - načíst, setřídit a pak třeba pomocí půlení intervalů z pole udělat BVS...
Mne uprimne nezvladnutelne prislo spomenut si po roku na nacitanie zo suboru v pascale... to ostatne nebol problem....
Inak z tej tvojej uprimnej odpovede sudim, ze struhas machra... :-/ ....alebo mi to len tak blbo znie....
Aha :o). Já to nemyslel nijak špatně (ani nemůžu, se svými výsledky), ale z těch zadání na malé příklady se mi to fakt zdá z těch jednodušších, oproti nějakým součtům libovolně dlouhých čísel a podobným legráckám
Odpovědět

Zpět na „2005“