ZT 7.2.2005

Uživatelský avatar
darkness
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 70
Registrován: 15. 1. 2005 13:24
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: pod mostem (Nuselskym)
Kontaktovat uživatele:

ZT 7.2.2005

Příspěvek od darkness »

Tak se mi dnes podarilo udelat zapoctovy test (napodruhe).
Uloha byla takovato (to zadani mi trvalo nez jsem pochopila, takze vam to napisu uz prelozene, tzn. ne doslovne):
Na vstupu jsou zadany souradnice vychoziho policka, cislo N pocet prekazek a dale souradnice x1 y1 az xn yn. Ukolem je vypsat kam se dostane sachova vez v jednotlivich tazich.
Uživatelský avatar
Ferro_the_King
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 61
Registrován: 15. 11. 2004 19:49

Příspěvek od Ferro_the_King »

Nebylas nahodou na odpol. terminu? Jak nas tam bylo 5? No nic, ja si vytahnul datum - mam 2 data a urcit pocet dni mezi nima. Easy. Pak prisel Holan, kouknul do toho a povida, ze to je prasacky napsany. (myslim ze doslova to bylo "Me se to nejak nelibi, ja se v tom nevyznam") No, takze sem mu to musel radek po radku vysvetlit, ale nakonec to mam. Myslim, ze to je fakt vetsi pohoda, nez u Kryla.
Uživatelský avatar
darkness
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 70
Registrován: 15. 1. 2005 13:24
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: pod mostem (Nuselskym)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od darkness »

jojo, byla jsem na odpolednim terminu od 13:00, ale bylo nas tam sest ;-) aspon teda doufam... ale to je fuck...
Ale mas pravdu, byla tam vetsi pohoda, sice s Krylem nemam zadne spatne zkusenosti, ani mi minule nenadaval, ale u Holana je takova lepsi atmosfera, rekla bych...
Akorat jsem v tom programu mela jednu vec, ktera se mu nelibila (mne se to taky nelibilo) a tak mi pak jeste poradil, jak se to da vylepsit, ale uz predtim mi rekl, ze jsem ukol splnila ;-)
Kez by to i priste bylo takhle v poho...
Odpovědět

Zpět na „2004“