Zkouška 22.1.

Úvodní přednáška zahrnující základy architektur počítačů, jejich vývoje, návrhu a implementace a základy teorie, koncepce a implementace operačních systémů.
Uživatelský avatar
Donarus
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 30. 9. 2007 12:40
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Zkouška 22.1.

Příspěvek od Donarus »

hele neco jsem nasel na netu ... nevim nevim ale klidne muze bejt mozne ze je to podobne ....

nevim zkouknete to je to docela zajimave jsou tam ruzne typy otazek ktere jsou shodne s tema co jste meli v testu dneska ... jeste to porovnam zitra (vlastne co jste meli vcera a porovnam to dneska :D :D :D)
Přílohy
TESTOVE OTAZKY !!!.txt
(22.57 KiB) Staženo 335 x
Vítek

Re: Zkouška 22.1.

Příspěvek od Vítek »

No to je přímo skvostný. Je tam úplně všechno a přehledně. Jinak s tim PageFaultem jsem to odhadl teda krutě mimo. To je ta nevýhoda, když je výsledek mocnina dvojky. Na to se dá vymyslet takovejch konspiračních teorií...
Uživatelský avatar
Ellrohir
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 140
Registrován: 21. 12. 2007 13:29
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouška 22.1.

Příspěvek od Ellrohir »

Hans píše: index si rozhodně nezapomeň, protože podle něj kontrolujou totožnost. A kdo nebude mít index s sebou, tak ho nepustí ke zkoušce.
ty jo...Kučera dneska na Lingebře totožnost ani vůbec nekontroloval a ani se pak nepozastavil nad tím, že sem si index nechal (opět :roll: ) doma...zřejmě má své zkušenosti :lol:

jinak má někdo otázky či dojmy z dneška?
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Zkouška 22.1.

Příspěvek od Him »

Ta jednicka by mela byt tak, jak je napsano na MFF FEAR..

podle me se predpoklada, ze uroven strankovani je jedna..
Instrukce muze byt na dvou strankach -> 2 PF
na cteni se muze stat, ze to bude ve trech strankach -> 3PF
zapis to same jako cteni -> 3PF

suma: 8PF
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Odpovědět

Zpět na „SWI120 Principy počítačů a operačních systémů“