20.6.

Návštěvník

20.6.

Příspěvek od Návštěvník »

Velky> podobny jako s ten s mosty ze schovan netu, v podstate to same;
Maly>porovna tdva spojaky, jestli jsou stejne - stejny pocet stejnych prvku, oba spojaky zachovat, muzu si alokovat co chci...
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

A jak si to ti studentíci dávaj? Rád bych někdy viděl nějaké statistiky, ale u většiny předmětů je mi to odepřeno. Jedinej, kdo s přehledem porušuje zákon o ochraně osobních dat, je Zajíček. A ten ho navíc porušuje jenom trochu, protože o většině lidí prostě napíše: "Ostatní neprospěli." :wink:
"Endure. In enduring grow strong."
Uživatelský avatar
miko
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 42
Registrován: 10. 10. 2004 08:43
Typ studia: Informatika Bc.

ustna 21.6.2005

Příspěvek od miko »

Takze, kedze som uspesne absolvoval tuto skusku pripajam moje skusenosti.

V malom priklade som mal malu chybu (ja blbec sa musim vzdy niekde pomylit), ktoru som mu vysvetlil a tak maly priklad za 2.

Velky som mal cely dobre, chcel este aby som mu odvodil zlozitost toho velkeho prikladu, ta mi vysla O(N^2). Taku ocakaval. Potom mi povedal, ze som tam mal pisat viac kodu (moc som sa s nim nepretrhol) a preto velky za 2.

Na ustnej som dostal vyhodnocovanie aritmetickeho vyrazu. Nebol som si moc isty tak som si vytiahol papier a pero a zacal som to nejako cmarat na papier. Zasekol som sa pri jednej veci a nevedel som ako dalej - tam mi potom poradil a zvysok som dokoncil. Takze pre ten zadrhel ustna za 2.

Celkovo 2 :D

Topfer je fakt v pohode. Inak mna napr. prekvapilo, ze Topfer si tie velke priklady pred tym ako tam vy pridete vobec necita (kto by to aj stihal a lustil :)) cize mu to tam vysvetlujete uplne od zakladu. To som nevedel.

tot vsjo
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

To je pravda, když jsem tam šel já, tak taky vůbec netušil, co jsem mu to na ty 4 stránky načmáral. Většinu toho, co jsem tam hodinu a půl pracně smolil si ani neprohlídnul. Ne že kdyby toho bylo málo, že by mu to připadalo v pořádku, ale kdybych tam celou dobu psal úplný píčoviny a pak mu jenom řekl algoritmus, výsledek by byl stejnej. :mrgreen:
"Endure. In enduring grow strong."
Uživatelský avatar
Goran
Admin(ka) level I
Příspěvky: 214
Registrován: 23. 9. 2004 09:47
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: HK/Otava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Ja jsem mel v lehkem hloupou chybu, mel jsem tam i procedurku vypust(U,P:Uk); kde U ukazuje na zacatek a p na to co chci vypustit, U i P jsou lokalni promenne pouze pro potreby procedury vypust,
Ja !vul! ji v hlavni provedure vole samozrejme jako Vypust(U,P) ackoliv nikde U ani P nemam, takze z maleho dvojku, velky mi chvalil, Dijkstr byl spravny napad, jen nefungoval pokud chtel hledat i podle druheho kriteria, takze dvojka, na ustnim byly AVL stromy a jak najit median a v jakem case je to nejrychleji mozne...

Celkove za dva, pro hloupou chybu, ale Topfer je pohodar.
Uživatelský avatar
Flash
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 6
Registrován: 26. 9. 2004 17:35
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Hradec Králové, Otava - 713/A
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flash »

Reknu vam, ze pokud mate ten maly a umite na ustnim, tak ten velky nemusite mit zas tak skvelej. Ja mel ten maly a ustni uplne dobre. Velkej mi sice fungoval, ale v nejhorsim pripade v exponencialnim case, to se mu moc nelibilo, ale nakonec to stejne zprumeroval na jednicku, takze hlavne mit ten malej, do velkyho staci neco napsat a jeto v pohode.
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

Možná právě proto, že ty malé čte a ty velké ne. Ale zase je potřeba mít ten malej skoro bez chyby. Což není tak snadné, protože nemáš možnost si to zkompilovat a vyzkoušet to. U toho většího příkladu stačí mít hrubou představu o algoritmu a je to v pohodě.
"Endure. In enduring grow strong."
Odpovědět

Zpět na „PRM044 Programování I“