Ustni 21.6.

Jenda
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 10
Registrován: 20. 1. 2006 22:14

Ustni 21.6.

Příspěvek od Jenda »

Ustni probiha nak takle(teda aspon u me):
Malej priklad opravoval Kryl primo prede mnou.mel jsem prunik dvou spojaku a spatne jednu podminku,takze to nekontrolovalo posledni prvek,jinak v poradku a rek mi ze je to blbe,tak za 3.
Velkej priklad si nechal vysvetlit a docela dlouho si procital ty papiry(jinak jsem hodne slysel ze do nich skoro nekouk) a rek,ze je to dobry.za 1.takze pred teorii dvojka.
pak mi dal otazku a mel jsem cas si to pripravit.vyhodnocovani vyrazu v infixu.pripravil jsem si naky zpusoby,jak se to z toho stromu dostane,ale on chtel jak se ten strom postavi.to jsem moc nevedel,takze nic moc.pak se zeptal na minimax,to jsem vubec nevedel co je:-) (dan za to,ze nemam sesit a ucil jsem se z poznamek na strankach Topfera) a nakonec rozdil mezi statickejma a virtualnima metodama.To jsem mu prej rek neomsele a hezky a zachranilo mi to trojku:-)
Jinak Kryl uplne v pohode.Teorii jsem fakt moc neumel a chybka v malym prikladu dost zbytecna...
Co jsem slysel,hodne se pta na: quicksort,na ty veci co se ptal me a na objektovy programovani...
Tak hodne stesti!
Uživatelský avatar
ivo_svk
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 48
Registrován: 27. 3. 2006 17:03
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Hvězda 1/58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ivo_svk »

No u mna prebiehala skuska podobne (dr.Kryl nemal cas opravovat to skor tak to prvykrat videl v momente ked ma skusal :shock: ):
- prvy priklad: nedestruktivny prienik dvoch BVS...moje riesenie sice plne funkcne ale vraj "debilne"...takze 2+
- druhy priklad: (riesenie v teme skuska 20.6) algorytmus sa mu celkom pacil a vyzeralo to ze to bude fungovat ale kedze sa neviem vyjadrovat tak 1-
- takze ide sa na teoriu, dostal som vyhodnotenie vyrazu v infixe, povedal som mu dva sposoby (hladanie operatora s najnizsou prioritou umiestneneho mimo zatrvoriek, a prevod v lin. case do postfixu a vyhodnotenie postfixu)
- znova som sa dozvedel ze sa neviem vyjadrovat ale vraj som zrejme inteligentny :D len by som sa mal naucit vyjadrovat, a isiel som domov s hrejivym pocitom znamky v indexe
- ale narozdiel od zimnych praktickych testov je tam naozaj prijemnejsia atmosfera
Odpovědět

Zpět na „PRM044 Programování I“