Zkouska

Rosna
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 2
Registrován: 2. 2. 2005 17:24
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Zkouska

Příspěvek od Rosna »

Nevite,prosim,nekdo, jestli muzu jit na zkousku k jinymu,nez mi prednasi? Bures-Bican a opacne? Diky
Uživatelský avatar
Goran
Admin(ka) level I
Příspěvky: 214
Registrován: 23. 9. 2004 09:47
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: HK/Otava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Mam dojem, ze to neni mozne, protoze se na to nemuzes zapsat, neda ti to tu volbu v SISu. Ja mam Burese, jeste sem tam nebyl a taky bych radeji sel k Bicanovi, ale myslim, ze to nejde.
Rosna
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 2
Registrován: 2. 2. 2005 17:24
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

zkouska2

Příspěvek od Rosna »

No ale k bicanovi se zapisuje v karline na papir na nastence mezi patrama,tak proc ne?! Ja sem na tom jako ty a taky bych radsi Bicana..:(
Dast
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 7
Registrován: 30. 1. 2005 14:37
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dast »

Ano asi to jde, ale cemu si pomuzes? Pokud to umis, bures te nevyhodi. Neni hajzl, jako skoro nikdo na matfyzu. Kdyz napises pisemku, ktera se sklada z teoreticke a pocetni casti (na kazdou je zvlastni cas), zkouskou jsi prosla. Teorii dela Dalibor Smid a priklady snad Lukas. Podivej se na stranky Dalibora Smida a spocitej si minisbirky. Pisemka je o neco jednodussi.

Preji hezky den a drzim palce uz zkousek,
-- Dalibor Straka
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

..mno ja jsem byl u bicana na zkousce (chodil jsem k nemu na prednasky), ale rozhodne si nemyslim, ze jsem to mel na tu znamku, jakou mi dal....a pokud jsou takovi ucitele vsichni..tak to mi muzou dat doktorat hnedka :o))
Uživatelský avatar
Goran
Admin(ka) level I
Příspěvky: 214
Registrován: 23. 9. 2004 09:47
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: HK/Otava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

tak ja uz to mam za sebou, pisemka byla pomerne lehka, doporučuju sehnat si sesit ze cviceni od nekoho kdo meli Krumpa, příklady byly presne jako ze cviceni. Ted v pondeli nas to udelalo asi 22/30 (odhadem)
takze hodne. Ustni byla v pohode, Krump byl skvely, mily, prijemny, nebylo to tezke. Pri ustnim znamku obv zlepsi.

Bures rikal, ze druhe a treti terminy budou posuzovat mirneji a mirneji, takze by to pry nemel byt problem.

Vetsi sranda je jako vzdy analyza, ted v pondeli to pry udelalo pet lidi z devadesati.
Odpovědět

Zpět na „ALG001 Lineární algebra a geometrie I“