17.1. Bican...

Asgard
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 3
Registrován: 15. 1. 2007 20:17

17.1. Bican...

Příspěvek od Asgard »

Lidi, pohodicka, udelal jsem 2 lehky priklady, veta a definice a zeptal se me, zda chci za 2....s dukazem na 1..alespon pokus, solidni:-)
Jinak daval pomalu jen 1, ci 2....nejhure mozna nekomu, koho neznam za 3..ale da se to. Ja osobne napsal priklady za 10 min. s velmi duraznou kontrolou (kouka na postup) a ustni u me trvalo asi minutu... GOod luck.
Jend.a
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 5
Registrován: 15. 1. 2007 20:34

zkouska

Příspěvek od Jend.a »

Sice si to vetsina z vas odbyla urcite uz dneska, ale pro ty, kteri se jeste neodhodlali nebo nemohli, nechteli a tak.. Zkousky z lingebry se bat fakt nemusite, je urcite lepsi se na to podivat a neco umet (aspon definice plus sem tam nejaka veta, to vetsinou staci na dvojku), ale da se to i zahaluzit, vid Tomasi :D obcas Bican odejde, tak se muzete treba podivat i do ucebnice.
Narozdil od Asgarda, ja se s prikladama docela trapil, hlavne proto, ze mi tam vychazeli hrozny cisla, takze az (jestli) se vam to stane, tak se toho nebojte. A u ustniho jsem se mi nedarilo dokazat jednu vetu, ale vzdycky, kdyz prisel, tak jsem mu rekl, ze bych to zkusil treba takhle a on me nechal se snazit. A nakonec to vpodstate dokazal za me:) tak hodne stesti
Odpovědět

Zpět na „ALG001 Lineární algebra a geometrie I“