Poprava 20.6.2005

Max

názor

Příspěvek od Max »

Ikdyž jsem měl v zimním s analýzou velké problémy a teď v letním mám ještě větší, tak si nikterak na Zajíčka nestěžuji. Jsem rád, že tahle škola je skutečně náročná.

Jinak odsuzuji ty, co se sníží k podvodům.
Uživatelský avatar
Honzarug
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 15
Registrován: 16. 1. 2005 10:48
Typ studia: Informatika Bc.

Příspěvek od Honzarug »

Dalsi vec ktera se mi ted vybavila u posledni pisemky. V dukaze Vety ze kazda monotoni posloupnost je riemannovsky int. jsem mel rozepsanej horni a dolni soucet pres sumu, u kazdeho jsem pouzil jiny delitel, ale index u sumy jsem mel u obou i. Zajicek my strhnul body za to, ze se nejedna o stejne deleni a tudiz nemuzu pouzit stejne rozmezi, to, ze se jednalo o dve ruzne sumy kazda na jinem ratku mu nevadilo:-( Ten co to semnou opravoval to taky nechapal jako chybu, jen mi rekl, ze to mam priste napsat trosku jinak, aby to neslo pochopit spatne:-( Ze sam by to uznal a dodavam, ze se nejednalo o doktoranta, protoze mi zapsal vysletky zkousky.
ps: Urciter to zni jako vypoved ukrivdeneho cloveka:-)
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

No tak to je pravda, jako výpověď ukřivděného člověka to zní. Ale na druhou stranu na to už jsme v sekci "Matematická analýza / kalkulus" zvyklí. Já možná půjdu na první termín až v září. Ještě jsem se úplně nerozhodnul (odhlašování je až do 28.), ale asi to tak udělám, protože podle toho, co všichni říkáte, se to chci naučit opravdu perfektně. Sice se mi zdá, že je v tomhle semestru podstatně víc jedničkářů než v minulém (a to je co říct, protože tu zkoušku skládalo nejmíň dvakrát tolik lidí), ale na druhou stranu procento neúspěšnosti je možná ještě větší. Jenom se docela bojim, že s tim v září může být trochu problém, protože spousta lidí se na to spoléhá. Mám takovej pocit, že by od Zajíčka byla opravdu hloupost, kdyby v září nevypsal alespoň dva termíny, ale on je schopen všeho. Ale bude o to tak velký zájem, že by mě moc nepřekvapilo, kdyby opravdu vypsal dva termíny...
"Endure. In enduring grow strong."
Odpovědět

Zpět na „MAA001 Matematická analýza 1a“