Zadání písemek???

Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Zadání písemek???

Příspěvek od Martin »

V zimním semestru jsem si říkal, jak je nespravedlivé, že se na nás vykašlali a dali nám na net jen jedno jediné zadání písemky z analýzy, zatímco informatici jich na netu mají spoustu. No - nechtěl bych, aby se tato do nebe volající křivda opakovala, tak jsem se chtěl zeptat, jestli někdo náhodou nezná stránky, na kterých jsou i zadání pro nás. Je ještě dost času to řešit, ale chtěl bych taky vidět, co nás čeká. A řekl bych, že zadání písemek pro informatiky má ještě nižší vypovídací hodnotu, než v zimním sem., protože mají jiné osnovy a vzdalují se od nás mílovými kroky (například některé limity z jejich zadání šly řešit jen nemocnicí :shock: a vyšetřovat konvergenci řad taky nebylo aktuální...).
Je trochu škoda, že to matematické fórum tak skomírá, měli bychom se trochu snažit :D . Ale zase máme asi 50x víc příspěvků než fyzici...
"Endure. In enduring grow strong."
Uživatelský avatar
David Nohejl
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 135
Registrován: 10. 10. 2004 17:23
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadání písemek???

Příspěvek od David Nohejl »

Martin píše:(například některé limity z jejich zadání šly řešit jen nemocnicí
LOL. Sice mi to par sekund trvalo :oops: , ale LOL :)
Never forget: Stay kul and happy (I.A.)
Uživatelský avatar
Goran
Admin(ka) level I
Příspěvky: 214
Registrován: 23. 9. 2004 09:47
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: HK/Otava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Ja jsem sem dal to jedine zadani ktere jsem videl a potkal, jinde na netu bohuzel asi nic podobneho neni, nebo nevim kde...

Problem matematiku mozna spociva v nadostatku pristupu k pocitaci, neochote s nim pracovat ci dokonce v lenosti :-) :oops:
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

Tak to máš asi pravdu - já třeba mám problém s tou leností. Pro mě je prostě jednodušší učit se teorii, než si hrát s počítačem. No ale možná, že vlastně možná tohle je příznakem toho, že nejsem talent na compy?? :cry:
"Endure. In enduring grow strong."
Odpovědět

Zpět na „MAA001 Matematická analýza 1a“