zkouška Souček

aglikev
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 39
Registrován: 21. 1. 2009 19:37
Typ studia: Fyzika Bc.

zkouška Souček

Příspěvek od aglikev »

Ahoj,
byl jste už někdo u Součka na zkoušce? Je ten písemný test podobně obtížný jako byly testy k zápočtu? (nebo je těžší?)
Návštěvník

Re: zkouška Souček

Příspěvek od Návštěvník »

Ja som na tej skuske uz bol a nemal som z nej pocit, ze je tazsia, prave naopak, chvilami som mal dojem, ze na tu skusku vybrali tie veci, ktore boli stopercentne jasne, ze tam budu, a tade bolo to aj celkom lahke
aglikev
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 39
Registrován: 21. 1. 2009 19:37
Typ studia: Fyzika Bc.

Re: zkouška Souček

Příspěvek od aglikev »

jo? No to jsi mne příjemně překvapil. A mohl by ses podívat, jestli tam bylo něco z těchto příkladů? (aneb jde o to, zda vaše příklady na zápočet byly stejný jako moje příklady na zápočet -- jsem v kombinovaným, takže jsem nidky nebyl ani na přednášce ani na cviku)
Obrázek

Obrázek
(..problém je, že jsem se už 2x přihlásil a 2x tam nešel (poprvý jsem to nestihl a podruhý jsem se špatně podíval na datum, takže jsem tam šel v nesprávnej den :oops: )..takže mně zbývá už jen jeden termín, takže to musím dát hned na poprvé..což je nemilé, vzhledem k tomu, že vůbec nevím, jak ty příklady vypadají)
aglikev
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 39
Registrován: 21. 1. 2009 19:37
Typ studia: Fyzika Bc.

Re: zkouška Souček

Příspěvek od aglikev »

tož...sem tam byl dneska konečně...tak nevím zda se zkouška s postupem času stává lehčí nebo těžší...každopádně dneska početní část byla podstatně těžší než ta ukázka toho, co mi Souček posílal na zápočet...
...především strojově těžší. Typově šlo o to umět spočítat matici přechodu, zobrazení, determinanty, inverzní matice, nelekat se prostoru polynomů, atd....nic nenormálního...ale bylo toho příliš mnoho. Krom toho nevím, zda byl nejapnej můj um nebo ty příklady, ale v gauss. eliminacích se díky parametrům občas objevovaly docela zrůdnosti...na můj vkus
...spíš bych řekl, že budu muset jít na další termín, že sem ten početní test nedal

Teoretická písemka byla ale za to imo jednoduchá, kromě jednoho byly všechny důkazy ve skriptech a všechny patřily ke mírně těžkým (nikoliv k obtížným)...a byly především z té jednodušší první poloviny skript Součka, takže to mě mile překvapilo.

Bohužel jsem ale neměl mobila, takže jsem to nevyfotil a konkrétní zadání si už nepamatuji...takže to je vše.


Jo ještě tam byl v zadní lavici takovej správnej dědula s třesoucí se rukou, kterýmu když někdo donesl svůj test, tak ten byl s jeho opravou hotovej za 11 sekund, přičemž stále opakoval "to je řemeslná práce" a dával plný počty bodů, tak nevím, co to mělo znamenat :-D
Odpovědět

Zpět na „MAF027 Lineární algebra I“