Zapich 28.1.2008

Předmět zaměřený na praktické programování v jazyku a prostředí Java
stubi

Zapich 28.1.2008

Příspěvek od stubi »

Tak dneska to bolo celkom huste. Nie ze by sa to nedalo napisat, ale tak asi iba jeden to stihol cele. Nastastie nastavoval este 1 hod. navyse cize sme tam boli od 9.00 do 13.15 (cca). Odchadzal som ked tam este sedeli 5 ludia. Islo o toto : http://dsrg.mff.cuni.cz/~malohlava/vyuk ... es_editor/. Ked po dva a pol hodine obchadzal ludi diff uplne skrtol. Ja som odisiel so zapoctom aj ked som to mal urobene len po sort. Samozrejme ze ulozenie mi behalo. Ak by som to mal dokoncit do diffu tak typujem 20 min. Tie casti neboli zlozite ked ste to uz mali rozprogramovane. Asi traja alebo styria to vzdali. Ale ostatnym to dal tusim dal aj ked im tam chybali veci. Treba sa na to pozriet, lebo ja som do toho busil 4 hodiny v kuse a aj som to nestihol. Zlata rada nadovsetko. Premyslite si ako to budete robit. Hlavne tieto graficke priklady nie su algoritmicke, takze si treba rozmysliet co vam bude co volat. Ja som na tom prave zabil hodinu, ze som zacal hned kodit. To je odo mna vsetko. Drzim palce ostatnym.
Odpovědět

Zpět na „PGR013 Java“