Zkouska 9.6. (Pultr)

Pokračování kurzu matematické analýzy pro studenty prvního ročníku informatiky, které obsahuje Riemannův integrál, posloupnosti a řady funkcí (včetně mocninných a Fourierových řad), metrické prostory.
flea
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 44
Registrován: 25. 9. 2008 09:33
Typ studia: Informatika Bc.

Zkouska 9.6. (Pultr)

Příspěvek od flea »

Prisla jsem tesne pred devatou, takze ucebna uz byla plna. Cca 4-5 nas pak sedelo na chodbe u stolecku, Pultr prechazel mezi ucebnou a nami.

Moje otazky:
1. Totalni diferencial. Napsala jsem definici, coz samozrejme nestacilo, chtel nejake dalsi vety . Na muj naivni/blby dotaz, zda vety i s dukazy se pan Pultr trochu rozcilil (ano, jiz vim, na co se uz nikdy nebudu ptat :mrgreen: ) a zaznelo hodne vet "... nevim na co se ptate .... tato otazka je nesmysla ..." + zminoval znamku 3 (vic si toho nepamatuju, udelalo se mi tak trochu mdlo 8) ). Takze jsem napsala dve vety: TD-> derivace dle vsech promennych a spoj. p. derivace -> TD (i s dukazy) .
2. Zamennost poradi derivaci (Predchazel dotaz, zda jsem se ucila i tezsi dukazy) + dukaz.
3. Uz nebyla, na dotaz zda chci dvojku nebo jeste dalsi dukaz, jsem vzala vrabce. I kdyz zaznelo, ze bych se s tim nemela spokojit - coz asi rika vsem.

Spolusedici mel myslim zavedeni R. integralu, implicitni funkci (mam dojem, ze chtel tu nejjednodussi vetu). U ostatnich nevim, sedeli moc daleko u dalsiho stolecku.
chmirko
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 17
Registrován: 11. 10. 2009 18:00
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouska 9.6. (Pultr)

Příspěvek od chmirko »

ti co ste byli na zkousce 9.6.

uz mate skousku zapsanou v SIS?
flea
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 44
Registrován: 25. 9. 2008 09:33
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Zkouska 9.6. (Pultr)

Příspěvek od flea »

chmirko píše:ti co ste byli na zkousce 9.6.

uz mate skousku zapsanou v SIS?
ne
paulie
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 18
Registrován: 4. 1. 2010 23:33
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Zkouska 9.6. (Pultr)

Příspěvek od paulie »

Kolem poledne mi ji dneska zapsal.
Odpovědět

Zpět na „MAI055 Matematická analýza II“