"Tahák" na písemku - Rataj

Pokračování kurzu matematické analýzy pro studenty prvního ročníku informatiky, které obsahuje Riemannův integrál, posloupnosti a řady funkcí (včetně mocninných a Fourierových řad), metrické prostory.
mrwep
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 19
Registrován: 13. 2. 2010 15:06
Typ studia: Informatika Bc.

"Tahák" na písemku - Rataj

Příspěvek od mrwep »

Dávám k disposici "tahák" na písemku z analýzy, který jsem si vytvořil a používal. Neručím za jeho správnost, naopak budu rád, když kromě toho, že ho použijete, se na něj i podíváte a odkryjete případné nedostatky. V úvodu je napsáno, co tam vědomně chybí, nebylo by od věci to doplnit, tak pokud byste měli tu invenci, napište mi prosím mail jak je napsáno v hlavičce.
tahak.tex
(11.44 KiB) Staženo 730 x
NightElf
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 10
Registrován: 3. 6. 2010 19:09
Typ studia: Informatika Bc.

Re: "Tahák" na písemku - Rataj

Příspěvek od NightElf »

Jen tak mimochodem, nemá být "tahák" na Rataje ručně psaný? Na stránkách to výslovně uvedeno nemá, ale myslí to tak, říká to při zkoušce. Já jen že by mohlo být nepříjemné, kdyby na to při sběru účasti přišel a zabavil.
Tomgr
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 36
Registrován: 15. 2. 2010 16:06
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: "Tahák" na písemku - Rataj

Příspěvek od Tomgr »

Ne že by mi to nějak pomohlo, ale já měl na tom svým spoustu věcí vytištenou písmem velikosti 4 a Rataj to určitě viděl, tak bych si s tím hlavu moc nelámal.
mrwep
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 19
Registrován: 13. 2. 2010 15:06
Typ studia: Informatika Bc.

Re: "Tahák" na písemku - Rataj

Příspěvek od mrwep »

Samozřejmě mě napadlo, že by to teoreticky problém byt mohl. Ale vycházel jsem z toho, co stojí na stránkách "Dovoleno je používat jeden přinesený vlastní list papíru formátu A4 s potřebnými vzorečky ("tahák")", tedy nic o ručně psaném. A podle čeho jinýho už bych se měl řídit. Na písemce jsem ho měl, určitě si ho všimnout mohl když mi kontroloval index, a problém s ním nebyl. Navíc jsem si jist, že někdo používal třeba jenom okopírovaný list s derivacema a integrálama při bonifikační písemce, kde se psalo o taháku stejně.
Dworzaaa
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 8
Registrován: 11. 1. 2010 18:09
Typ studia: Informatika Bc.

Re: "Tahák" na písemku - Rataj

Příspěvek od Dworzaaa »

pokud nekdo nemate soft na prevadeni z texu, tak tady http://pastebin.org/1084680 je prepsanej ten soubor bez diakritiky (autorovi se moc omlouvam, ze sem umaznul licenci a uvod, ale fakt se mi nechtelo prepisovat vic, nez bylo treba :oops: ) a tady http://tex.mendelu.cz/ si z toho muzete udelat pdfko 8)
Odpovědět

Zpět na „MAI055 Matematická analýza II“