Šámal vs. Klazar

Pokračování kurzu matematické analýzy pro studenty prvního ročníku informatiky, které obsahuje Riemannův integrál, posloupnosti a řady funkcí (včetně mocninných a Fourierových řad), metrické prostory.
Uživatelský avatar
Ellrohir
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 140
Registrován: 21. 12. 2007 13:29
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Šámal vs. Klazar

Příspěvek od Ellrohir »

budu letos dělat podruhé Analýzu II a mám možnosti si "zvolit" z těchto dvou vyučujících, přičemž ani jednoho ani náznakem neznám...koho byste "doporučili"? zejména s ohledem na to, že to potřebuju udělat (což dává třeba při srovnání Fiala vs. Kučera na Algebru II jasnou volbu v podobě Kučery)...samozřejmě, že nečekám, že zkoušku dostanu zadarmo, ale přesto by mě zajímalo u koho by to mohlo být "lehčí" :oops:

tak kdo s nima máte zkušenosti např. z letošního prváku...
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Šámal vs. Klazar

Příspěvek od hippies »

šámala neznám, ale klazar byl vždycky hodnej.
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
Uživatelský avatar
Tinka
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 18
Registrován: 19. 1. 2009 15:13
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Šámal vs. Klazar

Příspěvek od Tinka »

Nuz, u Klazara bola v ZS skuska cisto pisomna, ziadna ustna odpoved, niekomu to vyhovuje, niekomu mozno nie. Ale mala som pocit, ze boduje dost stedro :)
Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult.
gufy

Re: Šámal vs. Klazar

Příspěvek od gufy »

Samal by mel byt stejny styl zkouseni jako Hencl. Tj. pisemne pocitani + presne dane bodove hodnoceni ustni zkousky (viz jeho web).
hjk

Re: Šámal vs. Klazar

Příspěvek od hjk »

Na Šámala jsem si nemohl stěžovat, je to frajer, s výborným přístupem. Nemohu příliš srovnávat s jinými "analýzáky", ale zkouška se odvíjela velmi korektně - tj. zvládnutí písemné části (počítání) + ústní (v podstatě taky písemná, člověk si všechno připraví na papír), vše obodováno a od toho se odvíjející známka. Nepřipadal mi nějak zvlášť přísný, ale já to všechno uměl, takže se mě zeptal jen na pár drobností z těch důkazů a odcházel jsem spokojen domu. :) Takže Šámala doporučuju, ani u něj ale nečekej zkoušku zadarmo.
Odpovědět

Zpět na „MAI055 Matematická analýza II“