Zk. 4.6.2008 - Pultr

Pokračování kurzu matematické analýzy pro studenty prvního ročníku informatiky, které obsahuje Riemannův integrál, posloupnosti a řady funkcí (včetně mocninných a Fourierových řad), metrické prostory.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Zk. 4.6.2008 - Pultr

Příspěvek od Him »

Dostal jsem:

* Základní věta analýzy (nebylo řečeno, jestli dokazovat ano nebo ne, ale důkaz jsem napsal, p. Pultr si ho prošel, ujistil se, že vím, že jsem použil střední větu pro integrál a šlo se dál)
* Stejnoměrná konvergence a derivace - psal jsem větu ve znění, jak ji má na stránkách p. Klazar. P. Pultr má ve skriptech ořezanější verzi té věty a tvářil se, že by mu stačila i ta věta, kterou má ve svých skriptech.
* nakonec jsem měl uzávěr sjednocení je sjednocení uzávěrů .. nenechal mě to ani dopsat a dal mi 1.

Když jsem pracoval na větách a důkazech, tak tam Pultr většinu času nebyl, zřejmě je to pravidlo u Pultra, jelikož i při první zkoušce u něj v zimním semestru odešel asi na pět minut. Já jsem té situace nevyužil, nicméně umím si představit, že někomu to může pomoci..
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Odpovědět

Zpět na „MAI055 Matematická analýza II“