Errata k Pultrovým skriptům

Pokračování kurzu matematické analýzy pro studenty prvního ročníku informatiky, které obsahuje Riemannův integrál, posloupnosti a řady funkcí (včetně mocninných a Fourierových řad), metrické prostory.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Errata k Pultrovým skriptům

Příspěvek od Him »

Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Errata k Pultrovým skriptům

Příspěvek od hippies »

posli to pultrovi;) .. co vim, tak online verze svych dokumentu prubezne opravuje
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Errata k Pultrovým skriptům

Příspěvek od Him »

Dobra
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
hoboj
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 11
Registrován: 29. 1. 2008 16:18
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Errata k Pultrovým skriptům

Příspěvek od hoboj »

hippies píše:posli to pultrovi;) .. co vim, tak online verze svych dokumentu prubezne opravuje
to neni tak docela pravda. "Zdrojaky" skript (nejen) pro prvni rocnik se ztratili pri povodni a k dispozici je pouze prvni verze dokumentu, na kterou se ani Pultr podle svych slov "nemuze divat"
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Errata k Pultrovým skriptům

Příspěvek od hippies »

Aha, tak se omlouvam za zmateni. Usuzoval jsem z toho, ze kdyz jsem se ucil na matematicke struktury, tak jsem se setkal u ruznych zdroju s ruzne (co do poctu chyb) bohatyma verzema.
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
Uživatelský avatar
kaja
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 99
Registrován: 20. 12. 2007 00:53
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Miðgarðr
Kontaktovat uživatele:

Re: Errata k Pultrovým skriptům

Příspěvek od kaja »

nejsem si jist - nema byt strana 128, ten dukaz - pod "Skutečně, máme" a v té abs. hodnotě za prvním rovnítkem suma od 1čky a ten integrál ne od a do b, ale od ti-1 do ti?

jinak ty dukazy jsou zlo :-/
PONIES
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Errata k Pultrovým skriptům

Příspěvek od Him »

kaja píše:nejsem si jist - nema byt strana 128, ten dukaz - pod "Skutečně, máme" a v té abs. hodnotě za prvním rovnítkem suma od 1čky a ten integrál ne od a do b, ale od ti-1 do ti?

jinak ty dukazy jsou zlo :-/
Ano ma, koukal jsem do svych skript a tuzkou jsem si tam dopsal to same, co jsi psal ty. Pridam to do Errat. Diky
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
PKut

Re: Errata k Pultrovým skriptům

Příspěvek od PKut »

Zdravim, u XV.3.2 je chybka aj v erratach (?), totiz na prvom riadku opravy ma byt integral od a do b, nie b do c. :-)
PKut

Re: Errata k Pultrovým skriptům

Příspěvek od PKut »

Aha, tak nic, neviem citat :)
Odpovědět

Zpět na „MAI055 Matematická analýza II“