fiala info ke zkoušce

Pokračování předmětu MAI057 - speciální matice, determinanty, vlastní čísla, základy lineárního programování, aplikace lineární algebry.
Uživatelský avatar
Donarus
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 30. 9. 2007 12:40
Typ studia: Informatika Mgr.

fiala info ke zkoušce

Příspěvek od Donarus »

zdravim, hele zejtra mam jit na zkosuku a zajimalo by me par veci... za a) nikdo jeste nenapsal jak probihaji klasicke terminy u fialy (nebo jsem prehlidnul :)) a za b) to dulezitejsi - co se tyce zakladni vety algebry a cayley-hamiltona... brali jsme a bude na zkousce, nebo jsme brali a nebude, nebo jsme nebrali ?? bo ja to v zadnejch letosnich zapiscich nemam.. teda tu zakl.vetu jo, ale tusim neco takoveho ze rikal ze nebude ukaz u zkousky ne ??
HonzaK
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 71
Registrován: 28. 9. 2007 17:36
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Re: fiala info ke zkoušce

Příspěvek od HonzaK »

No dukaz zakl. vety algebry (mozna zneni, ale to asi tak nejvejs jenom na doplneni) u zkousky urcite nebude, ten ukazoval jen tak pro zajemce po prednasce... :)
Kazdopadne ja se tam zejtra taky chystam, tak uvidime... :lol: :lol:
Uživatelský avatar
R.U.R.
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 140
Registrován: 25. 5. 2008 18:46
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: fiala info ke zkoušce

Příspěvek od R.U.R. »

no vcelku tak jak to píše na stránkách: http://kam.mff.cuni.cz/~fiala/zkousky.html :-)
Uživatelský avatar
Donarus
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 30. 9. 2007 12:40
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: fiala info ke zkoušce

Příspěvek od Donarus »

hele u sylvestra chce dukaz jednoznacnosti nebo ne ?? von je sice pochopitelnej ale docela dlouhej :(
Uživatelský avatar
the21st
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 38
Registrován: 23. 1. 2008 13:42
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: fiala info ke zkoušce

Příspěvek od the21st »

Donarus píše:hele u sylvestra chce dukaz jednoznacnosti nebo ne ?? von je sice pochopitelnej ale docela dlouhej :(
Asi uz ti to je zbytocne :) ale ano chce, mal som ho v utorok, ale vobec nie je taky zly. Je sice dlhy, ale zdal sa mi velmi pochopitelny, daval zmysel a lahko sa pamatal :)

mimochodom, daval fiala dokaz tej duality, alebo nie? lebo to by som ani necekol :)
Uživatelský avatar
Donarus
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 30. 9. 2007 12:40
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: fiala info ke zkoušce

Příspěvek od Donarus »

nevim ja se dulitu ani neucil :D a u toho sylvestra jsem se ted ano pokousel marne vzpomenout na samotny dukaz edxistence :D cim to je cim to je :D :D kazdopadne k necemu mi to je zkousku mam az za hodinu a 10 minut tak na to jeste mrknuu
Odpovědět

Zpět na „MAI058 Lineární algebra II“