Zkouska 2.6. 2008

Pokračování základního kursu programování pro studenty 1. ročníku bakalářského studia informatiky a učitelství informatiky. Výuka bezprostředně navazuje na předmět PRG030 Programování I výkladem dalších algoritmů a jejich programové realizace, postupů a technik užívaných při tvorbě programů. Posluchači se seznámi se základy objektového programování a práce v současných vývojových prostředích. Předpokládají se vstupní znalosti v rozsahu předmětu PRG030 Programování I.
anonymni pablb

Zkouska 2.6. 2008

Příspěvek od anonymni pablb »

Pro ty, ktere by to zajimalo - meli jsme ulohu s cokoladou, ktera tu jiz byla minuly rok - viz napr. http://forum.matfyz.info/viewtopic.php?f=351&t=3183
Šlupka
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 39
Registrován: 7. 11. 2007 22:12
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Zkouska 2.6. 2008

Příspěvek od Šlupka »

Škoda, že nebyla minulý týden, to je docela jednoduchá úloha...
Svenik

Re: Zkouska 2.6. 2008

Příspěvek od Svenik »

To jiste... Byl jsem rad, ze jsem to stihnul a 5 minut pred koncem jsem zjistil, ze mam v uvaze poradnou diru :? Takze v diskuzi prepsat vsechny zminky o genialnim algoritmu na dobrou heuristiku...
ACH JO!
Uživatelský avatar
the21st
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 38
Registrován: 23. 1. 2008 13:42
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouska 2.6. 2008

Příspěvek od the21st »

Šlupka píše:Škoda, že nebyla minulý týden, to je docela jednoduchá úloha...
Ved minuly tyzden bola tiez celkom jednoducha. Teda aspon mne sa tak zdalo - keby som cokoladu predtym na fore nevidel, tak sa mi zda rozhodne tazsia nez ten veltrh.
Svenik

Re: Zkouska 2.6. 2008

Příspěvek od Svenik »

BTW, resil jsem to pres min. kostru a Kruskala. A opravdu je slusna sance, ze to vrati optimalni vysledek. Jinak to vrati skoro optimum.
Odpovědět

Zpět na „PRG031 Programování II“