Hric - zkouska

Úvodní přednáška o základních typech algoritmů a datových strukturách potřebných pro jejich implementaci.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Hric - zkouska

Příspěvek od Him »

Nevite nekdo, jak probiha zkouska u Hrice? Za co treba vyhazuje :oops:, protoze ty prednasky jsou pomerne dost uspavaci a pretrpet je je nadlidsky vykon..
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Turista

Re: Hric - zkouska

Příspěvek od Turista »

Potřeboval bych se ujistit, co všechno jsme s panem Hricem nestihli na přednáškách probrat, tedy se s největší pravděpodobností nebude zkoušet. Moje tipy:
- LUP dekompozice
- Násobení binárních čísel (u MT)
- Hladový algoritmus pro plánování úloh - tady si nejsem jistý, jestli jsem náhodou zrovna nespal :-) Ale takový Huffmanův kód jsme určitě nedělali
No a to už je asi všechno, možná ještě intervalové stromy, ale tím si nejsem jistý. Tak co?
hoboj
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 11
Registrován: 29. 1. 2008 16:18
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Hric - zkouska

Příspěvek od hoboj »

intervalove stromy tam nebudou... sam nevim jestli jsme probrali binomialni haldy (??)
Návštěvník

Re: Hric - zkouska

Příspěvek od Návštěvník »

Myslim, ze nasobeni binarnich cisel zkousi, ale nejsem si tim jisty...urcite teda zkousi i priklady u MT, napr. Strassenuv algoritmus nasobeni matic
Jindra

Re: Hric - zkouska

Příspěvek od Jindra »

No, binomiální haldy jsme brali. :-)
Odpovědět

Zpět na „TIN060 Algoritmy a datové struktury I“