Rychlý doučování - UNIX

Seznámení se základními principy operačního systému UNIX, převážně z uživatelského hlediska. Absolvent kurzu by měl být schopen napsat netriviální program v shellu.
TomG

Rychlý doučování - UNIX

Příspěvek od TomG »

Tak nějak jsem prospal začátek a z mojich cvičení se to prostě nenaučím, stejně tak všude tady jsem našel jenom zadání příkladů a žádný řešení. Představoval bych si to tak, že by se mnou někdo projel v podstatě všechny příklady a DÚ z již uběhlých cvičení i s tím, abych chápal proč a ty řešení mi i zůstaly pro budoucí studium. Zatím toho není moc, tak by to imho bylo pod 2 hoďky. Třeba za 125kč /hod, klidně se jde dohodnout i jinak ale.
Očekával bych přístup jako k naprostýmu začátečníkovi s tolerancí toho, že budu nadávat na povinnost předmětu a na některý věci v Unixu celkově :-D.

Není to nic velkýho, takže kvůli tomu asi nemá cenu nějak dlouho cestovat - ideální pro mě by bylo v pondělí v poledne nebo až po 16. v Troji, úterý nebo středa odpoledne ve škole na Malý Straně anebo pondělí/úterý večer na Jižáku.

Pokud by měl někdo zájem, tak napište tady na forum a domluvíme se.
Tomgr
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 36
Registrován: 15. 2. 2010 16:06
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlý doučování - UNIX

Příspěvek od Tomgr »

Nabízím k tomu ještě flašku :D a na čase i ostatním se můžeme nějak domluvit, ale už bych to potřeboval jako sůl a nemám čas si s tím hrát a pokus-omyl si to zjišťovat sám.
Kdyžtak icq 233763090, díky.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Rychlý doučování - UNIX

Příspěvek od Him »

Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Tomgr
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 36
Registrován: 15. 2. 2010 16:06
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlý doučování - UNIX

Příspěvek od Tomgr »

Jo tohle je hodně fajn, díky moc :))
Odpovědět

Zpět na „SWI095 Úvod do UNIXu“