vysledky zkousky 17.5.

Základní přednáška z teorie jazyků a automatů. Důraz je kladen na seznámení se základními pojmy a fakty (konečné a zásobníkové automaty, Turingovy stroje, regulární, bezkontextové a kontextové gramatiky).
qwertie
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 103
Registrován: 4. 6. 2005 15:49
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Vyšehrad

skvele

Příspěvek od qwertie »

Skvele, DNES se dozvidam, ze pred 14. dny jsem o 3 body neudelal zkousku a pri tom jsem prisel o 3 terminy kdy jsem si ji mohl udelat (pocitam ze do zitrka je to docela nerealne..)... Nemate nekdo nejake info o tom pripadne dozkusovani? zkusim mu napsat..
gris
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 43
Registrován: 31. 10. 2004 20:31

Re: skvele

Příspěvek od gris »

qwertie píše:Nemate nekdo nejake info o tom pripadne dozkusovani? zkusim mu napsat..
Ja jsem chtela videt opravenou pisemku, abych se podivala na chyby (muj vysledek me nemile prekvapil :o ) a napsal mi, at prijdu nekdy v den zkousky v 11:00. Ale o dozkusovani nebyla rec, takze nevim.
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Re: skvele

Příspěvek od Almer »

gris píše:
qwertie píše:Nemate nekdo nejake info o tom pripadne dozkusovani? zkusim mu napsat..
Ja jsem chtela videt opravenou pisemku, abych se podivala na chyby (muj vysledek me nemile prekvapil :o ) a napsal mi, at prijdu nekdy v den zkousky v 11:00. Ale o dozkusovani nebyla rec, takze nevim.
Mam podobnou odpoved..ale nic takove tam nebylo. Mno ..ja to nedal o 1 bod :shock: :shock: :shock:
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
qwertie
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 103
Registrován: 4. 6. 2005 15:49
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Vyšehrad

dozkusovani

Příspěvek od qwertie »

Byl jsem se tam vcera podivat... Bartak rikal ze zadne dozkusovani nebude, ze ty pisemky pod 30 byly pry obcas strasne.. Bylo to hodnocene dost prisne, dokonce - spravny algoritmus, spravny vysledek + spatny zapis --> 0 bodu - takze vsem doporucuju - piste vsechny definice a vysledky do posledniho puntiku, to co mi chybelo bylo napr - ze abeceda a stavy jsou NEPRAZDNE mnoziny.. a dalsi takove ty "samozrejme" veci.. Tak hodne stesti a sil do dalsich zkousek.. Ahoj a Howgh!
qwertie
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 103
Registrován: 4. 6. 2005 15:49
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Vyšehrad

Příspěvek od qwertie »

uff preklep - 30 bylo mineno jako 3
Odpovědět

Zpět na „TIN071 Automaty a gramatiky“