Zkouška Loebl - 9. 6. 2009

Základní kurs oboru oboru informatika, ve kterém jsou uceleně probrány základní partie teorie grafů a množinových systémů jak po strukturální, tak po algoritmické stránce.
lamisil
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 4
Registrován: 19. 1. 2009 20:00
Typ studia: Informatika Bc.

Zkouška Loebl - 9. 6. 2009

Příspěvek od lamisil »

Loebl sliboval pisemku, ale nakonec se ukazalo, ze ji nema pripravenou, takze nas postupne obesel a kazdymu zadal dve temata. Meli jsme neco napsat s tim, ze se mu to pak bude libit a da nam znamku, nebo ze nam da jeste nejakou doplnujici otazku. Loebl byl na zkousce hodnej, nikoho tam netrapil a nekoukal na malickosti. Bylo videt, ze to chce mit co nejrychleji hotovy. Kdyz mi to kontroloval, ani to necetl cely.

Jinak ja jsem dostal Vyznam Binomickych koeficientu a Rekurentni posloupnosti. Tam neni moc vet, co jsme delali na prednasce, takze jsem mu vyresil priklad, ze kteryho vylezly katalanovy cisla a pak urcil explicitni vzorecek. To mu stacilo. U binomickych jsem mel pak binomickou vetu a jeji dukaz.

Jinak obecne chtel dukazy a definice, nekdo dostal toky v sitich a ramseyovu teorii, urcite tam taky daval Konigovu vetu a Mengerovy vety.
Odpovědět

Zpět na „DMI011 Kombinatorika a grafy I“