Pondělní sessions?

Výroková logika, normální tvary formulí, predikátová logika, věty o úplnosti výrokové a predikátové logiky, prenexní tvary formulí, modely teorií 1. řádu. Meze formální metody, Gödelovy věty.
steves
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 33
Registrován: 13. 12. 2008 16:29
Typ studia: Informatika Bc.

Pondělní sessions?

Příspěvek od steves »

Čau,

vzhledem k současné situaci ohledně výrokové a predikátové logiky jsem si říkal, že by se možná našla skupina lidí, co by se pravidelně scházela na takových "sessions", kde bychom společně mohli diskutovat a pokoušeli se interpretovat literární dílo pana Mlčka. Čas a místo se přímo nabízí, protože všichni bychom měli volno v pondělí po přednášce z databázových systémů na Karlově...

: - P
mtmr

Re: Pondělní sessions?

Příspěvek od mtmr »

Jo, jsem pro. Zjistil jsem, že také mám v tu dobu čas...
marion
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 69
Registrován: 4. 10. 2008 11:05
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pondělní sessions?

Příspěvek od marion »

Přidala bych se taky. Ale chtělo by to trošku víc rozšířit, ať se o tom dozví co nejvíc lidí. Jak to zatím vypadá?
BBT

Re: Pondělní sessions?

Příspěvek od BBT »

Aj ja sa rad pridam, ale skor po logike ako po databazach ...
steves
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 33
Registrován: 13. 12. 2008 16:29
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Pondělní sessions?

Příspěvek od steves »

No úplně původním záměrem příspěvku bylo především trochu rozpoutat diskusi... ale kdyby se nakonec i povedlo něco takového opravdu udělat, bylo by to super, nicméně se obávám, jestli už není pozdě - každý se nachází v jiném stádiu "rozkladu" - někdo je oproti přednášce o konstantu pozadu, u někoho to zpoždění narůstá lineárně, polynomiálně, exponenciálně, ...

Nemalá skupina lidí, už na přednášku nechodí, takže pořádat takovou "session" po přednášce by mohlo tuhle cílovou skupinu odradit. Kvůli těm, kdo na přednášku ještě chodí, je zase blbý pořádat "session" během ní. Ten návrh místa a času byla jen malá provokace. Jestli je tedy nějaká vůle tohle opravdu udělat, dalo by se dohodnout na lepší době. (co třeba ve čtvrtek po jave nebo v pondělí před statistikou nebo v pátek odpoledne?)
marion
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 69
Registrován: 4. 10. 2008 11:05
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pondělní sessions?

Příspěvek od marion »

No já si myslím že by rozhodně stálo za to to vyzkoušet. Třebas poznáme, že je lepší individuální studium a session se nebude opakovat, ale možná že to bude užitečná diskuse. Jsem pro pondělí dopoledne, čtvrtek po Javě mám cviko, pátek se mi hodí taky, ale pochybuju že ostatní na něj přistoupí.
mtmr

Re: Pondělní sessions?

Příspěvek od mtmr »

S jiným termínem bude trochu problém. Při naší různorodosti se asi nestrefíme na místo, kde by jsme se shodli všichni. Navíc ty, co stíhají rozumět přednášce asi nebudou na tom tak špatně jako my (ale zato by nám s tím mohli sakra pomoct (to zas nevím jestli by se jim chtělo)). A na tom jak rychle pojedeme na session bych se domluvil na místě. Teď jde o to zvolit vhodné prostory. Úplně nejlepší by bylo ukecat cvičícího (ukecávat je cyklicky, aby si užili všichni) aby nám s tim pomáhal (ty lidi jsou úžasně ochotný).
steves
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 33
Registrován: 13. 12. 2008 16:29
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Pondělní sessions?

Příspěvek od steves »

Co to udělat tak, že bychom se všichni, kteří by o takovou session měli zájem, sešli na "úmluvě" :-) třeba ve čtvrtek o přestávce po jave (takže 10:30) ve 4. patře na MS. Tam se může vyřešit kdy, kde, jak a jestli to má cenu.
mtmr

Re: Pondělní sessions?

Příspěvek od mtmr »

"třeba ve čtvrtek o přestávce po jave (takže 10:30) ve 4. patře na MS" není předpoklad, že všichni, co o to mají zájem mají Javu (nebo budou v ten čas na MS a budou mít volno)? Stejně se mi zdá pravděpodobnost, že se domluvíme na nějakém jiném čase mizerná... Ale pochvala za konstruktivní přístup, pokusím se dorazit (a najít vás).
maari

Re: Pondělní sessions?

Příspěvek od maari »

V tu dobu mam cviko z databazi. Ale kvuli jednomu cloveku se to neda moc prizpusobovat. Takze jestli ma vetsina volno, preju at je to co nejvic prinosne.
stevees

Re: Pondělní sessions?

Příspěvek od stevees »

Takze vysledek:

dohodli jsme se, ze se zkusime poprve sejit v pondeli misto prednasky z logiky. Sesli bychom se po DB systemech u vchodu do M1 (poznavaci znameni: skripta z logiky v ruce ;-]) a tam se jeste dohodneme, kam pujdeme, ale pravdepodobne do labu na Karlove (mel by tam byt nekde v suterenu). Vitani jsou urcite vsichni, co maji zajem, bez ohledu na uroven (ne)znalosti veci z prednasky, tak doufam, ze se pripoji i dalsi ;-]
Baa

Re: Pondělní sessions?

Příspěvek od Baa »

Samozrejme jsem se na forum podivala den po umluve, prosim, zverejnete vysledek umluvy, diky
MT

Re: Pondělní sessions?

Příspěvek od MT »

Další schůzku máme v pátek 27.11. ve 14 hodin ve 4. patře na MS u rozcestníku naproti schodům.
Pitr2311
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 53
Registrován: 3. 9. 2009 17:54
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Pondělní sessions?

Příspěvek od Pitr2311 »

mozem byt tak smely a spytat sa na uspech prveho stretnutia? :)
Pitr2311
MT

Re: Pondělní sessions?

Příspěvek od MT »

Omlouvám se, že jsem dneska nedorazil. Nějaký šikula strhl trolej v kritickém podjezdu a dorazil bych na MS s minimálně hodinovým zpožděním, takže jsem to otočil a jel jsem domu. Zvládli jste všechno naplánované? Kdy se sejdeme příště a jaký je naplánovaný rozsah?

Martin
Odpovědět

Zpět na „AIL062 Výroková a predikátová logika“