Výsledky zápočtu?

Základní kurs podávající průřez problematikou. Jsou popsány tři úrovně pohledu na data. Konceptuální modelování je založeno na ER modelu, databázové modelování se zabývá podrobně teorií relačního modelu dat (algebra, kalkul, základy SQL, algoritmy návrhu relační databáze, normální formy) a principy objektově-relačního modelu. Transakční zpracování a paralelní přístup, algoritmy implementace relačních operací.
lj8
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 9
Registrován: 3. 6. 2007 18:23
Typ studia: Kombinace Informatika - Matematika

Výsledky zápočtu?

Příspěvek od lj8 »

Ahoj,

z testu jsem utekl hned, jak to šlo - nevíte prosím někdo, do kdy to tak bude opravený (nebo třeba už je?) a jak případě s opravným termínem (kdy teda je? místo přednášky 9. asi ne, co?)

Díky!
Osiris
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 403
Registrován: 11. 11. 2006 14:10
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výsledky zápočtu?

Příspěvek od Osiris »

lj8 píše:Ahoj,

z testu jsem utekl hned, jak to šlo - nevíte prosím někdo, do kdy to tak bude opravený (nebo třeba už je?) a jak případě s opravným termínem (kdy teda je? místo přednášky 9. asi ne, co?)

Díky!
Ptal jsem se vyučujícího, co nás tam hlídal, a bylo mi řečeno, že do středy to bude v grupíku.
Osiris
lj8
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 9
Registrován: 3. 6. 2007 18:23
Typ studia: Kombinace Informatika - Matematika

Re: Výsledky zápočtu?

Příspěvek od lj8 »

diky, to znamena, ze tam snad bude napsano i treba NE! :)
a o opravnym terminu se nemluvilo? (kdyby nahodou... :) )
lj8
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 9
Registrován: 3. 6. 2007 18:23
Typ studia: Kombinace Informatika - Matematika

Re: Výsledky zápočtu?

Příspěvek od lj8 »

jen to tu upresnim, kdyz sem s tim zacal :)

v sisu se mi objevil zapocet od necaskyho (asi to zatim opravil jen on), nikde nic v grupicku, primo jako zapocet ve vysledcich

a jestli opravovali kazdej svoje zadani, ja mel to, kde v relacni algebre a NRK bylo neco o poslancich (neexistuje poslanec, ke kteremu by existoval poslanec ze stejneho klubu, ktery by hlasoval pro zatimco poslanec 1 proti, tak nejak, :D )
peterblack
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 153
Registrován: 10. 12. 2006 19:26

Re: Výsledky zápočtu?

Příspěvek od peterblack »

lj8 píše:jen to tu upresnim, kdyz sem s tim zacal :)

v sisu se mi objevil zapocet od necaskyho (asi to zatim opravil jen on), nikde nic v grupicku, primo jako zapocet ve vysledcich

a jestli opravovali kazdej svoje zadani, ja mel to, kde v relacni algebre a NRK bylo neco o poslancich (neexistuje poslanec, ke kteremu by existoval poslanec ze stejneho klubu, ktery by hlasoval pro zatimco poslanec 1 proti, tak nejak, :D )
jj opravuje skupinu B, sliboval ze ji celou behem dneska (pondeli) opravi a vysledky da do sisu
A opravuje Lokoč uz od nej mam zapocet :)
Petr2

Re: Výsledky zápočtu?

Příspěvek od Petr2 »

Podle doc. Skopala už chybí opravy jen od jednoho cvičícího, pokud nemáte zápočet v SISu tak s velkou pravděpodobností jste neuspěli. Ještě jedna novinka. Existuje interní předpis, podle kterého v testu uspěje jen ten kdo má více jak polovinu bodů z každého příkladu. Padesát bodů je podmínka nutná, nikoliv postačující. Teoreticky pokud máte za první padesát a za druhý dvacet čtyři, tak v součtu to je sedmdesát čtyři, ale test nebudete mít uznaný. Tak pozor.
Hodně štěstí všem u opravných testů.
Medved
Admin(ka) level I
Příspěvky: 168
Registrován: 30. 5. 2006 21:18

Re: Výsledky zápočtu?

Příspěvek od Medved »

No moment...
co to je za blbost? Jaky interni predpis? Ja udelal dvojku, byl jsem si jisty spravnosti, tak jsem jeste udelal cast jednicky, pak jsem moc nevedel, tak jsem se dal nesnazil a odevzdal...

A zapocet v SISu nemam. Takze pokud je to pravda, tak je to pekna svinarna
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Re: Výsledky zápočtu?

Příspěvek od Tuetschek »

Petr2 píše:Existuje interní předpis, podle kterého v testu uspěje jen ten kdo má více jak polovinu bodů z každého příkladu. Padesát bodů je podmínka nutná, nikoliv postačující.
Interni predpis :D ? Snad Skopalovo rozhodnuti, ne? A mam dojem, ze pred dvema lety to takhle bylo taky ...
Plug 'n' Pray.
Osiris
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 403
Registrován: 11. 11. 2006 14:10
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výsledky zápočtu?

Příspěvek od Osiris »

Tuetschek píše:
Petr2 píše:Existuje interní předpis, podle kterého v testu uspěje jen ten kdo má více jak polovinu bodů z každého příkladu. Padesát bodů je podmínka nutná, nikoliv postačující.
Interni predpis :D ? Snad Skopalovo rozhodnuti, ne? A mam dojem, ze pred dvema lety to takhle bylo taky ...
Bylo to někde napsané?
Osiris
peterblack
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 153
Registrován: 10. 12. 2006 19:26

Re: Výsledky zápočtu?

Příspěvek od peterblack »

no na cviceni pred pisemkou o tom mluvili vsichni...prej to skopal rikal na prevni hodine kdyz vysvetloval zapocty (ja si to teda taky nepamatoval)
Medved
Admin(ka) level I
Příspěvky: 168
Registrován: 30. 5. 2006 21:18

Re: Výsledky zápočtu?

Příspěvek od Medved »

No tak si dam repete... Beru to sice jako podraz, ale nejak se s tim vyporadam, vzhledem k tomu, ze s tim tezko neco udelam.
Osiris
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 403
Registrován: 11. 11. 2006 14:10
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výsledky zápočtu?

Příspěvek od Osiris »

Medved píše:No tak si dam repete... Beru to sice jako podraz, ale nejak se s tim vyporadam, vzhledem k tomu, ze s tim tezko neco udelam.
No teoreticky si můžeš stěžovat garantovi předmětu nebo vedoucímu katedry či rovnou děkanovi... ale asi je to blbost. Já jsem test radši udělal celý, a vyplatilo se.
Osiris
Medved_

Re: Výsledky zápočtu?

Příspěvek od Medved_ »

Jasne ze muzu, ale akorat by me vykuchal na oprave a nedal mi zapocet, a to mi za to nestoji
Odpovědět

Zpět na „DBI025 Databázové systémy“