dotaz ke kolejím

Návrhy, připomínky, dotazy atd. k fóru..
Daniel Nový

dotaz ke kolejím

Příspěvek od Daniel Nový »

Ahoj všichni, tento rok se hlásím (teda už jsem podal přihlášku) na matfyz. Měli by mě vzít podle prospěchu a tak začínám uvažovat o kolejích. Už jsem četl že většina matfyzáků je na 17.listopadu ..ale abych pravdu řekl ubytovaní se mi zdá dost drahé ... můžete mi někdo poradit kam ještě abych to měl blízko škole a potkal bych tam i nějaké kamarády z matfyzu?? děkuju předem!
Uživatelský avatar
Davpe
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 98
Registrován: 22. 9. 2010 16:07
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz ke kolejím

Příspěvek od Davpe »

Fyzika/matematika/informatika? Každý obor má svoji budovu jinde a podle toho se dá vybrat kolej.
Bonka

Re: dotaz ke kolejím

Příspěvek od Bonka »

Rád bych na ten dotaz navázal, protože taky hodlám studovat na této fakultě obor fyzika, takže jaké koleje by pro mě byli nejvhodnější? Děkuji za brzkou odpověď.
mykem
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 81
Registrován: 13. 2. 2011 18:52
Typ studia: Informatika Ph.D.

Re: dotaz ke kolejím

Příspěvek od mykem »

17. listopadu, jelikož se nachází hned vedle fyzikální sekce MFF (tj. v Tróji) :)
Bonka

Re: dotaz ke kolejím

Příspěvek od Bonka »

Moc děkuji a jsou ještě nějaké jiné koleje, ve kterých je ubytováno hodně studentů mff (hlavně obor fyzika) a jsou relativně blízko k jednotlivým sekcím v oboru fyzika?
mykem
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 81
Registrován: 13. 2. 2011 18:52
Typ studia: Informatika Ph.D.

Re: dotaz ke kolejím

Příspěvek od mykem »

Nemám o kolejích takovej přehled, ale každopádně nejvíc matfyzáků je právě na 17. listopadu, která je i nejblíž Tróji (kde je fyzika). Možná, že fyzikové mají něco i na Karlově (ale jistej si nejsem), poblíž nějž je kolej Budeč. Všechny koleje jsou tady: http://www.kam.cuni.cz/KAM-47.html
Odpovědět

Zpět na „Toto fórum“