Propagace fora + novi moderatori

Návrhy, připomínky, dotazy atd. k fóru..
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Propagace fora + novi moderatori

Příspěvek od Almer »

Ahoj,

tak vzhledem k tomu, ze nekteri starsi admini ( resp. rastik a asi i gask ), tedka budou odchazet ze skoly ( nebo uz jsou pryc ), tak pravdepodobne budou mit mensi zajem o forum. Je proto potreba najit mezi vasimi radami nove moderatory, kteri by se starali o prehlednost a udrzbu fora - defacto nic narocneho jenom mazani spamu, presun topicu, pripadne jeho vymaz. A hlasili na ICQ pokud by byl problem nejakeho vetsiho razu ( a nevedeli bychom jeste o tom ).

Dale je potreba vyvesit na nastenkach plakaty ohledne forum - konkretne v budove v Karline, Troji, Albertove ( 5 i 7 ), at prilakame i ty, kteri tu jeste nebyli:)
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Propagace fora + novi moderatori

Příspěvek od Him »

Celkem poctive mazu spam. Kdyz narazim na nejakou chybu, tak opravuju. Tot muj vykaz prace :-) Vic toho stihat asi nebudu.
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagace fora + novi moderatori

Příspěvek od Almer »

Pohoda, mame v teamu dve nove posily:)

Tedka jeste je potreba nejak rozvesit a zaspamovat budovy plakatama:) BTW imho spam se tu vyrojil diky prechodu na nejaktualnejsi verzi phpBB, coz mne privadi k myslence, ze oni pouzivaji nejake exploity.
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Odpovědět

Zpět na „Toto fórum“