fyzika

Návrhy, připomínky, dotazy atd. k fóru..
zohan

fyzika

Příspěvek od zohan »

zdravim, přemýšlím že bych šel na obecnou fyziku, chtěl bych se zeptat jaká je zhruba časová náročnost studia a jestli se dá při studiu provozovat sport. děkuji
sandas

Re: fyzika

Příspěvek od sandas »

Nazdar, času to zabere opravdu hromadu (pohled ne zrovna nejnadanějšího studenta, tzn. hlavně o zkouškovém, případně před zápočty), zvlášť když se v druhém semestru přidají praktika, která nesmyslně zabírají času jak snad žádný jiný předmět v průběhu semestru. Každopádně sport se při studiu provozovat určitě dá, pokud ho skloubíš s rozvrhem, sám se jednomu věnuju, při tréninkách dvakrát týdně. Ale jak říkám, může se stát, že budeš muset řešit případné kolize s rozvrhem, pokud ti bude připadat na daný čas nějaké cvičení (z nějakého předmětu) ;)

P.S.: vycházím čistě z osobního (subjektivního) názoru
Bonka

Re: fyzika

Příspěvek od Bonka »

Rád bych se zeptal nějakého zkušenějšího studenta na vztahy na MFF. Mám na mysli celkovou atmosféru, přístup učitelů, pochopitelnost vykládaného učiva a tak podobně. Děkuji za brzkou odpověď.
paladin
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 3
Registrován: 12. 11. 2013 11:12
Typ studia: Informatika Bc.

Re: fyzika

Příspěvek od paladin »

dokoncuji prave druhak, nevim jestli bys me pokladal za "zkusenejsiho studenta". Nicmene celkova atmosfera je velmi pratelska, pristup ucitelu je take v pohode (jedine, kde jsem trosku byl zklaman, bylo cviceni z Technologie XML, ten clovek mi moc nesedl, vice bych to nerozvadel).

pochopitelnost uciva je vec dost subjektivni, ale vysvetlovane mi to prijde dobre. to, ze s matikou trosku bojuju je problem muj, nikoliv vykladu.

takze celkove velmi spokojen
Bonka

Re: fyzika

Příspěvek od Bonka »

Děkuji za odpověď, moc mi to pomohlo :)
Odpovědět

Zpět na „Toto fórum“