poznamka k ustni

gerund
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 39
Registrován: 8. 6. 2006 10:09

poznamka k ustni

Příspěvek od gerund »

Dneska jsem byl na ustni ... zkousi se podle sylabu (Hencl drzel sylabus v ruce a vybiral z nej otazky). Zkouska je lehka, jsou strasne moc hodni a prijemni.
Ale!
Myslim si, ze kdo chce jednicku, potrebuje mit alespon povedomi o vsech vecech v sylabu - nemyslim si, ze by bylo treba umet napriklad dokazat Parsevalovu rovnost (ktera na prednasce temer nebyla) ale clovek by mel vedet o co jde. Nekdo napriklad dostal zformulovat vetu o Weisstrassove aproximaci spojitych fci trigonometrickymi polynomy - a tu ja ve svych poznamkach z prednasky nemam. Je to sice doopravdy lehka vec (dusledek Fejerovy vety), ale zminili jsme se o tom jenom okrajove ...
kesy
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 21
Registrován: 4. 2. 2006 23:19
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kesy »

neviem, mna sa Hencl asi trikrat spytal, ze ci sme danu vec preberali na prednaske. keby dal taku otazku, ktora sa nepreberala, staci to podla mna povedat. teda napriklad dokaz parsevala netreba vediet, aspon si myslim:)
A gun is not a weapon, Marge, it's a tool. Like a butcher knife or a harpoon, or... or an alligator.
Homer Simpson
marcel
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 11
Registrován: 9. 4. 2006 21:59
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marcel »

Ako dlho skusa co sa vas pytal?
skuste napisat otazsky, dik
Katka
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 13
Registrován: 8. 6. 2006 16:51

Příspěvek od Katka »

Ja som bola u Hencla a pytal sa ma na systemy dif. rovnic s konstantnymi koeficientami. Kym som si to vsetko stihla pripravit, zastavil sa u mna, pozrel si co mam a opytal sa ma ci viem dokazat, ze system rieseni homogennej sustavy ma dimenziu n. Potom chcel este nezavislost exp(ax), kde a su navzajom rozne vlastne cisla.
B*

Příspěvek od B* »

Já jsem se dostala k doc. Veselému. Byla jsem jedna z posledních zkoušených, a tak mi přišlo, že to chce mít co nejrychleji za sebou. Dal mi systémy lin. dif. rovnic, vše o tom, jak se řeší. Druhá otázka - Dirichletovo a Fejérovo jádro, definice, vlastnosti + některou si vybrat a dokázat ji. Na nic víc se nezeptal. Nevěřila jsem tomu, jak snadno a bezbolestně lze udělat zkoušku z analýzy... 8)
Odpovědět

Zpět na „Matematická analýza 2b“