Zkouska 6.-7.6.2007

Uživatelský avatar
Corvus
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 41
Registrován: 18. 6. 2005 11:15
Typ studia: Matematika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zkouska 6.-7.6.2007

Příspěvek od Corvus »

Zdar, posilam zadani zkouskove pisemky. Bohuzel nemam prehled kolik lidi to nakonec udelalo, myslim ze zase o neco min nez polovicka. O ustni se rozepisovat nebudu pac to bylo relativne ne-prijemne, zvlast kdyz clovek do posledni chvile nevedel jestli stouraji proto ze se snazi cloveka nachytat a vyhodit, nebo jestli je to jen tak strasne moc bavi. Navic to tu stejne nikdo necte:-) Takze good luck.

http://rapidshare.com/files/35767209/funkc2h.jpg.html
(nejak mi nefungujou prilohy, takze takhle:-))
Petrik
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 67
Registrován: 21. 6. 2005 10:05
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petrik »

Ústní:
Byl jsem až překvapený, kolik toho chtějí, vlastně jsem měl vždycky problém s posledními dvěma větami v důkazu. Je to moje chyba, ale možná to dělám nejen já, takže na to upozorním. Tam, kde pan docent končil s důkazem, tam to pro zkoušejícího nekončí a je dobré mít opravdu dobře rozmyšlené, jak že se to "jednoduše" dodělá, protože u reprezentace duálů jsem tímhle pana Spurného opravdu nepotěšil.
Jinak se přidávám k tomu, že všichni tři, dle mého názoru, se chovají příjemně, rozhodně pro mě třeba příjemněji, než Zajíček, ale fakt lpějí na dokonale formálně zapsaných gramatických větách a viděl jsem, že třeba jedna slečna tam vysloveně trpěla, přestože bylo evidentní, že ví jak na to. Možná nervozita, ale Spurný ji potom nakonec začal vysvětlovat, jak se staví česká věta: Podmět, přísudek, potom by to chtělo nějaké přívlastky :-D
No, po dvou otázkách, které jsem si vytáhl, ještě prý nebylo jasno, zda si trojku zasloužím, (písemka 13,75 bodu), tak jsem dostal jednu implikaci z písemky, kterou jsem tam neměl (výběr byl široký :-))
Seděl jsem tam 140 minut a myslím si, že jsem na tom ještě nebyl nejhůř.
If the facts don't fit the theory, change the facts.
Odpovědět

Zpět na „Úvod do funcionální analýzy“