Principy počítačů a operačních systémů - termíny v září

Vin
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 8
Registrován: 22. 6. 2009 23:58
Typ studia: Informatika Bc.

Principy počítačů a operačních systémů - termíny v září

Příspěvek od Vin »

Zdar,

nevíte někdo, jestli plánuje Obdržálek nebo Bulej termíny v září? Mám ještě jeden nevyčerpaný pokus, a říkám si, že pokud by se našlo dost lidí, kteří by o další termíny stáli, tak by je možná vypsali.

(Vím, že je jedno takové téma v sekci se zimním semestrem, ale radši jsem to dal sem).
Uživatelský avatar
lukax
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 45
Registrován: 12. 1. 2009 11:32
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Principy počítačů a operačních systémů - termíny v září

Příspěvek od lukax »

Minimálně Obdržálek se na poslední zkoušce vyjadřoval v tom smyslu, že žádné další termíny nevypisuje, že by se jednak mělo zkoušet ve zkouškovém a druhak že neví, jestli tu bude.
kua

Re: Principy počítačů a operačních systémů - termíny v září

Příspěvek od kua »

tez mam nevycerpany jeden pokus a myslim ze takovych lidi je hodne, kdyz jsem na poslednim terminu bylo dost lidi co ho neudelalo...
Vin
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 8
Registrován: 22. 6. 2009 23:58
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Principy počítačů a operačních systémů - termíny v září

Příspěvek od Vin »

No právě, říkal jsem si, že když by se našlo dost lidí, tak by možná jeden z nich termín vypsal. Jenom nevím, jak a kde je sehnat - jestli přes e-mail, nebo přes tohle fórum...
Uživatelský avatar
Tinka
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 18
Registrován: 19. 1. 2009 15:13
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Principy počítačů a operačních systémů - termíny v září

Příspěvek od Tinka »

Ja sa pridavam k lobbyingovej skupine, jeden termin v zari by bol fajn. Co sa kontaktu tyka, tak cez forum nie je zly napad, dalej napr. na facebooku je skupina Matfyz - Informatika 2008, je v nej sice len 22 ludi, ale snad sa to casom rozrastie.
Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“