Fyzika pro nefyziky

Uživatelský avatar
Donarus
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 30. 9. 2007 12:40
Typ studia: Informatika Mgr.

Fyzika pro nefyziky

Příspěvek od Donarus »

ahoj ... mám zapsaný tento předmět, ale zatím jsem se neodhodlal dojít na jedinou přednášku ... holt co je nepovinné, tam se nedokopu :D ALe zkoušku bych rád udělal. Tak by tedy mě zajímalo, jak to vidí Dvořák se zkouškou v LS. Už o ní něco povídal? Bude to stejné jako v ZS ??

Mno a hlavní důvod, proč sem píšu je, že vůbec nevím co tam teď probíráte, tak kdyby se našla nějaká dobrá duše a napsala mi sem tak nějak témata, která se berou, abych si mohl něco na zkoušku z něčeho vybrat :D

Tak díky... :) (teď teda zatím jenom děkuju, že vás tady všechny můžu tímhle otravovat, ale když mi napíšete nějaký ten okruh, tak poděkuju třeba k věci)
Uživatelský avatar
Donarus
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 30. 9. 2007 12:40
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Fyzika pro nefyziky

Příspěvek od Donarus »

Jejda, teď to po sobě čtu. No netušil jsem, že umím vytvořit shluk takových krásných ("nečeských") vět, co se slovosledu týče :D :)
marjanka
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 22
Registrován: 15. 6. 2006 13:17

Re: Fyzika pro nefyziky

Příspěvek od marjanka »

Tento predmet sice letos zapsany nemam, ale minuly rok to bylo tak, ze sis na zkousku zvolil libovolne tema z fyziky o kterem jsi mel 15 min povidat. Po tech 15-ti minutach on v tom vice, ci mene zastoural (chtel prakticke priklady, vzorecky nebo nejake to male dovysvetleni) a pak dal znamku. Na udelani zkousky nebylo treba chodit na prednasky, ale prisly mi dost zajimave. Mam dojem, ze by se to letos od minuleho roku prilis lisit nemuselo.
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Fyzika pro nefyziky

Příspěvek od hippies »

2 marjanka: nestacilo napsat .. vloni to bylo stejne jako v zimnim semestru? :)
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
marjanka
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 22
Registrován: 15. 6. 2006 13:17

Re: Fyzika pro nefyziky

Příspěvek od marjanka »

hippies píše:2 marjanka: nestacilo napsat .. vloni to bylo stejne jako v zimnim semestru? :)
Stacilo, ale musela bych umet cist cely text.
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Fyzika pro nefyziky

Příspěvek od hippies »

myslel jsem si to :lol:
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
Uživatelský avatar
Donarus
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 30. 9. 2007 12:40
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Fyzika pro nefyziky

Příspěvek od Donarus »

supr ale moje otazka znela co se probira a ne jak probiha zkouska .. zkousku z ZS mam za jedna ... je to fakt pohodar a za ten kredit dava az moc levne ..... jenze jak se muzu pripravit (i kdyz jen 20 minut) na zkousku v LS, kdyz nebudu vedet co se probiralo .... napada me treba elektrina a magnetismus, tlak apod .... nechce se mi vybirat z toho co se nebere v druhem semestru at pak nevypadam jak exot co tam nechodil :)
marjanka
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 22
Registrován: 15. 6. 2006 13:17

Re: Fyzika pro nefyziky

Příspěvek od marjanka »

... Tak by tedy mě zajímalo, jak to vidí Dvořák se zkouškou v LS. Už o ní něco povídal?...
Tohle byla mám dojem Tvoje věta, tak se omlouvám, jestli jsem ji špatně pochopila. Co se týče vypadání jako exot, tak já měla superplasticitu kovů a ta se skutečně ani v jednom semestru nebere, na přednášky jsem chodila a za exota mě snad nepovažoval a tedy nemusíš mít v tomto ohledu příliš velký strach. Ŕíkal něco o tom, že hlavní je, aby nás to téma zajímalo a ne, jestli to bylo na přednášce.
Uživatelský avatar
Donarus
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 30. 9. 2007 12:40
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Fyzika pro nefyziky

Příspěvek od Donarus »

ok dik... beru elektromagnetizmus... :)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“