zapis neprosel kontrolou

df
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 5. 6. 2006 11:55

zapis neprosel kontrolou

Příspěvek od df »

ahojky,

ma nekdo podobnou zkusenost s tim, ze v sisu neprojde zapis kontrolou z duvodu mnoha *rekvizit, vypada to nejak takto:

Výsledek poslední kontroly: MAI060 Pravděpodobnostní me...nesplněná prerekvisita MAI059-Pravděpodobnost a statistika
SWI004 Operační systémy ...nesplněná prerekvisita SWI097-Základy operačních systémů
SWI049 Informační systémy I...nesplněná prerekvisita DBI025-Databázové systémy
SWI073 Moderní síťová řešen...chybí korekvisita SWI021-Počítačové sítě II
SWI073 Moderní síťová řešen...chybí korekvisita SWI045-Rodina protokolů TCP/IP
SWI098 Principy překladačů ...nesplněná prerekvisita TIN071-Automaty a gramatiky


kde vsecky *rekvisity samozrejme mam splneny, takze ma otazka zni taky - to dela masinka nebo clovek tu kontrolu ?
kazdopadne co s tim ? (asi nic a vubec se neznepokojovat, ze?)
krystof
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 186
Registrován: 18. 1. 2005 15:15
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Brno / 17. Listopad
Kontaktovat uživatele:

Re: zapis neprosel kontrolou

Příspěvek od krystof »

df píše:kde vsecky *rekvisity samozrejme mam splneny, takze ma otazka zni taky - to dela masinka nebo clovek tu kontrolu ?
kazdopadne co s tim ? (asi nic a vubec se neznepokojovat, ze?)
Sice splneny, ale imho ne uznany do NMgr. studia. Mne se to deje velmi podobne, jen s jinymi predmety. A pri zapisu do NMgr. mi tam pani rekla, ze uznavani predmetu staci az se zapisem, takze neznepokojovat je spravne.
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rastik »

df
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 5. 6. 2006 11:55

Příspěvek od df »

dik, ale uprimne, kdo by to hledal pod titlem "Uznání předmětů z Bc. do Mgr." ? dyt ja ani nevedel, ze musim vyvijet nejakou aktivitu, aby se mi uznaly predmety :o)
Uživatelský avatar
Lada
Donátor
Donátor
Příspěvky: 165
Registrován: 9. 1. 2005 10:17
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Slaný / zácpa na Evropské

Příspěvek od Lada »

no... ja jsem tedka ve ctvrtaku Bc. studia a mam stejny problem - hlasi mi to nesplnenou prerekvizitu Pravdepodobnost a statistika, takze jen uznavanim to imho nebude... mozna bug v SISu?
Hail to you, champion:o)
df
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 5. 6. 2006 11:55

Příspěvek od df »

Lada píše:no... ja jsem tedka ve ctvrtaku Bc. studia a mam stejny problem - hlasi mi to nesplnenou prerekvizitu Pravdepodobnost a statistika, takze jen uznavanim to imho nebude... mozna bug v SISu?
nebo bug v bugu
bondoer
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 51
Registrován: 27. 11. 2006 21:39

Příspěvek od bondoer »

ale prd, prides na studijne a tam to robi ruco, aspon tak to bolo minuly rok, holt to nemaju este domyslene. Takze si nerobte starosti len si overte ci to fakt mate splnene na Bc. studiu, tot vsio...
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

bondoer píše:ale prd, prides na studijne a tam to robi ruco, aspon tak to bolo minuly rok, holt to nemaju este domyslene. Takze si nerobte starosti len si overte ci to fakt mate splnene na Bc. studiu, tot vsio...
Konečně rozumné slovo do paniky :twisted:
When life gives you crap, make crap golems.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“