Poznamky ke statnicim Moderni softwarove systemy

Tu o tom, tuhle o támhletom... a jinda taky o něčem jiném :D
Uživatelský avatar
pcv
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 25
Registrován: 13. 6. 2005 15:24
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Poznamky ke statnicim Moderni softwarove systemy

Příspěvek od pcv »

Zdravim,

v ramci pripravy na statnice jsem si udelal takove pseudo-vypisky k okruhu otazek I2 Softwarové systémy - Spolehlivé systémy - 3. Moderní softwarové systémy .. v priloze. Je to takovy mis-mas vseho mozneho, snazil jsem se pouzivat markdown, ale psal jsem to v textaku bez kontroly, takze buh vi jak to dopadlo. Na vetsinu internetovych zdroju, ze kterych jsem to bral je tam odkaz, vetsina vypisku by mela jit overit podle nich. Jestli se z toho neco da pochopit, nevim, ale vzhledem k tomu, ze tato otazka neni nikde vypracovana, tak si myslim, ze by se to mohlo nekomu hodit.

Puvodne jsem chtel poznamky zaradit do wiki.matfyz.cz, ale v dobe kdy jsem to psal, byla mimo a navic se tam tuetschek snazil zavest nejaky pevny format, ktery se mi prilis nechtelo zkoumat ani resit. Uprimne receno uz ted nemam cas, chut, ani motivaci se tim nejak dale zabyvat. Pokud by se nasel dobrovolnik, ktery by to v ramci pripravy na statnice chtel prehazet do nejakeho lepsiho formatu, doplnit, opravit apod. jedine dobre.

Tedy davam k volnemu pouziti, upravovani, sireni, vystavovani. Bez zaruky spravnosti uplnosti ani niceho jineho.

Matfyzu zdar.
Přílohy
otazky_5.txt
(57.28 KiB) Staženo 147 x
Odpovědět

Zpět na „Klubovna“