Zkouškové v LS - jak termíny v září (říjnu) ?

Tu o tom, tuhle o támhletom... a jinda taky o něčem jiném :D
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Zkouškové v LS - jak termíny v září (říjnu) ?

Příspěvek od Martin »

Nevím, jestli je to pro "fórum prváků" vhodná otázka, ale třeba se najde někdo, kdo ví, jak to chodí (možná to ví všichni kromě mě :) ). Zajímalo by mě totiž, jestli je zvykem vypisovat termíny zkoušek třeba někdy v září - prostě po letních prázdninách. Ptám se, protože jsem narazil na spoustu zajímavých předmětů, které bych si chtěl zapsat, ale nevím, jestli to zvládnu vše naráz (spíš ne, pořád ještě nejsem z těch, kteří tvrdí, že 6 zkoušek je v pohodě a mají jich zapsaných 10 :D ). Jenomže kdyby byly termíny i po prázdninách, už by to nebyl problém. Hlavně by mě zajímalo, jestli se to tak dělá u těžších předmětů, jako MA a ALG. Smozřejmě, že nejvíc by mě potěšilo, kdyby se to tak dělalo u všech předmětů :D .
"Endure. In enduring grow strong."
js
Site Admin
Příspěvky: 144
Registrován: 22. 9. 2004 06:06
Typ studia: Fyzika Ph.D.
Bydliště: Praha

zk v zari (a rijnu)

Příspěvek od js »

terminy v zari vypsany byvaji, dokonce nekolik pro kazdy povinny predmet, ale pokud jdes na uplne prvni pokus daneho (povinneho) predmetu (prg2, unix, ads1) az v zari, vetsinou te desne sprdnou, ze na prvni pokusy je zkouskove...
tolik zkusenosti z oboru fyzika a informatika, nevim, jak to chodi na matice...
GOOD LUCK 8)
JS
tretak

Re: Zkouškové v LS - jak termíny v září (říjnu) ?

Příspěvek od tretak »

Martin píše:Nevím, jestli je to pro "fórum prváků" vhodná otázka, ale třeba se najde někdo, kdo ví, jak to chodí (možná to ví všichni kromě mě :) ). Zajímalo by mě totiž, jestli je zvykem vypisovat termíny zkoušek třeba někdy v září - prostě po letních prázdninách. Ptám se, protože jsem narazil na spoustu zajímavých předmětů, které bych si chtěl zapsat, ale nevím, jestli to zvládnu vše naráz (spíš ne, pořád ještě nejsem z těch, kteří tvrdí, že 6 zkoušek je v pohodě a mají jich zapsaných 10 :D ). Jenomže kdyby byly termíny i po prázdninách, už by to nebyl problém. Hlavně by mě zajímalo, jestli se to tak dělá u těžších předmětů, jako MA a ALG. Smozřejmě, že nejvíc by mě potěšilo, kdyby se to tak dělalo u všech předmětů :D .
obecne na to nejde spolehat. Terminy byvaji, ale jak uz tu bylo zmineno, jedna se temer vzdy o prvni a druhe opravne.
Odpovědět

Zpět na „Klubovna“