Pár dotazů lamy

Tu o tom, tuhle o támhletom... a jinda taky o něčem jiném :D
Odpovědět
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hippies »

tak dovedu si hodne nesouhlasit (hlavne s tim Mc), ale nerad bych zacal flame
QZUzka

Příspěvek od QZUzka »

hippies píše:je trochu pracnejsi tam sehnat obed (potrebujes prihlasku potvrzenou ze studijniho, ...), .. rozumna alternativa je Arnost.

na těch Právech to není tak zlé - stačí mít svoje potvrzení o studiu (například ten orazítkovaný lísteček z albeře) a na místě vyplnit jejich přihlášku. Pak už je zase výhoda obědnávání jídla přes internet... S trochou štěstí tam dostaneš jídlo i v den přihlášení. A ani se nestříhají kupónky.
OndraC
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 13
Registrován: 22. 9. 2007 08:23
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: kolej 17. listopadu

Příspěvek od OndraC »

Ahoj, prosím poraďte mi, mám další dotaz lamy:

Nevíte náhodou, když chci žádat o uznání zkoušky z AJ (http://www.mff.cuni.cz/fakulta/kjp/uznavani.htm), tak jestli ten formulář "žádost" je prostě jakýkoliv formulář žádosti, anebo je to nějaký speciální "matfyzácký formulář" :) ... a případně kde ho je možné sehnat?

Předem díky za odpověď.
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

sulthan píše: 1) musis vedet kam chodit. Cinsky bufet a cinska restaurace jsou dve dost odlisne veci.


To je jasný, proto jsem taky napsal "čínský bufet" a ne restaruace.
sulthan píše: Neni to rozhodne mene kvalitni jidlo nez ceska svickova v nejake hospode - naopak, jsou to jidla zalozena na ryzi a drubezim mase, takze spise o dost zdravejsi. Samozrejme pouzivaji hodne tuku, takze to neni uplne dietni, ale zase nic po cem by se nejak extremne tloustlo.
Uplne nejhorsi jsou "Asijske" bufety, protoze tam nemas jistotu ani co je to za jidlo, natoz z ceho vari.


Tohle je debata na dlouho a úplně do jiného tématu. Ale ano, aspoň je v tom maso a zelenina, i když o vyváženosti se ani v nejmenším nedá hovořit a ze složení "koření", které je podstatnou složkou věci by se nám asi protočily panenky. A svíčková rozhodně není nejlepší protipříklad, ono jíst někde ve čtvrté cenové je už na úrovni těch bufíků :twisted:

Ale dost už. Jestli chceme řešit zdravou výživu, nutriční hodnoty a "co to vlastně sakra jíme", založte nové téma a já se s chutí přidám :twisted:
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
sulthan
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 184
Registrován: 17. 10. 2006 20:08
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 9, Prosek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sulthan »

gASK píše: Tohle je debata na dlouho a úplně do jiného tématu. Ale ano, aspoň je v tom maso a zelenina, i když o vyváženosti se ani v nejmenším nedá hovořit a ze složení "koření", které je podstatnou složkou věci by se nám asi protočily panenky. A svíčková rozhodně není nejlepší protipříklad, ono jíst někde ve čtvrté cenové je už na úrovni těch bufíků :twisted:

Ale dost už. Jestli chceme řešit zdravou výživu, nutriční hodnoty a "co to vlastně sakra jíme", založte nové téma a já se s chutí přidám :twisted:
Ok, nebudem to debatovat tady, i kdyz je to zajimave tema.
O cinskych jidlech toho vim dost od jednoho kamarada, ktery se jejich varenim celkem dost zabyva - kupuje na to dokonce original cinske suroviny (krome toho uz par mesicu stravil v Cine a rozumi obstojne kantonstine a mandarinstine, takze si pokeca i v ceskych cinskych restauracich). Ma vystudovanou FTVS, takze se vyzna i ve zdrave vyzive.
If you can't have what you want, want what you have.
Uživatelský avatar
Goran
Admin(ka) level I
Příspěvky: 214
Registrován: 23. 9. 2004 09:47
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: HK/Otava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

OndraC píše:Ahoj, prosím poraďte mi, mám další dotaz lamy:

Nevíte náhodou, když chci žádat o uznání zkoušky z AJ (http://www.mff.cuni.cz/fakulta/kjp/uznavani.htm), tak jestli ten formulář "žádost" je prostě jakýkoliv formulář žádosti, anebo je to nějaký speciální "matfyzácký formulář" :) ... a případně kde ho je možné sehnat?

Předem díky za odpověď.
Pravděpodobně jde o standartní mff formulář, je k dostání na studujním (bud si o něj řekni nebo jich tam někde bude kupa ležet). I s vyplněním se hned u paní na studijním můžeš poradit.
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuetschek »

OndraC píše:Ahoj, prosím poraďte mi, mám další dotaz lamy:

Nevíte náhodou, když chci žádat o uznání zkoušky z AJ (http://www.mff.cuni.cz/fakulta/kjp/uznavani.htm), tak jestli ten formulář "žádost" je prostě jakýkoliv formulář žádosti, anebo je to nějaký speciální "matfyzácký formulář" :) ... a případně kde ho je možné sehnat?

Předem díky za odpověď.
Nebo to muzes rovnou "vyplnit" do elektronicke sablony, ktera je ke stazeni tady: http://www.mff.cuni.cz/studium/formulare/
Plug 'n' Pray.
Eversmile

Kde na Malé Straně trávit volný čas?

Příspěvek od Eversmile »

Mám ještě jednu hloupou otázku: Kde na Malé Straně trávit volný čas? Pokud mám třeba jen hodinu volno a nevyplatí se mi jet někam do menzy či tak, je možné si někde v budově fakulty sednou, v klidu sníst nějakou svačinu a koukat do sešitu? Posedávat po chodbách není příliš příjemné. :(
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hippies »

Většina lidí si de sednout do labu, jinak je tu možnost na některých patrech si jít sednout ke stolečku před kabinety (což je ale taky chodba, jen o něco útulnější) pak je tu knihovna, ale tam se svačinou asi ne, .. někdy se dá najít volná učebna, .. ale žádná svačírna ani studovna na MS co já vím není..
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Jen doplním, že u těch stolečků jsou pohodlná křesílka :twisted:

Najdeš je v pravé i levé kolmé chodbě (dveře jsou na každém koncí té hlavní u schodiště) v každém patře krom prvního a přízemí. Podle mne jsou více než pohodlným posezením.
When life gives you crap, make crap golems.
QZuzka

úřední hodiny na studijním

Příspěvek od QZuzka »

Nevíte, jestli se neplánuje rozšíření úředních hodin na studijním v tomto týdnu? Dost se krejou s vyučováním a stejně tam musí dojít hodně lidí..
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Re: úřední hodiny na studijním

Příspěvek od gASK »

QZuzka píše:Nevíte, jestli se neplánuje rozšíření úředních hodin na studijním v tomto týdnu? Dost se krejou s vyučováním a stejně tam musí dojít hodně lidí..
V tomhle určitě ne, ale příští týden nejspíše bude zase "rozšířený režim", který je většinou poslední týden zápisu / registrace. Někde na webu se to určitě objeví.
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
Kate
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 146
Registrován: 8. 1. 2005 10:52
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Milada squat
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kate »

hippies píše:Většina lidí si de sednout do labu, jinak je tu možnost na některých patrech si jít sednout ke stolečku před kabinety (což je ale taky chodba, jen o něco útulnější) pak je tu knihovna, ale tam se svačinou asi ne, .. někdy se dá najít volná učebna, .. ale žádná svačírna ani studovna na MS co já vím není..
a pritom by v 1.patre jedna byla, ale to uz neni "nase" :(

http://www.malostranskypalac.cz
Člověk si nemusí nic myslet, aby něco udělal.
madchicken
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 5
Registrován: 14. 9. 2007 20:19
Typ studia: Informatika Mgr.

Příspěvek od madchicken »

Ví někdo, do kdy přesně musí být předměty zapsané? A ten rozšířený režim studijního vypadá jak? Mají úřední hodiny celý den?
wampa
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 15
Registrován: 15. 4. 2006 13:28

Příspěvek od wampa »

madchicken píše:Ví někdo, do kdy přesně musí být předměty zapsané? A ten rozšířený režim studijního vypadá jak? Mají úřední hodiny celý den?
26. 10. 2007 dle harmonogramu akademického roku.
Odpovědět

Zpět na „Klubovna“