Rozhodnutí o přijetí a kdy shánět kolej

Tu o tom, tuhle o támhletom... a jinda taky o něčem jiném :D
Jdinaparek

Rozhodnutí o přijetí a kdy shánět kolej

Příspěvek od Jdinaparek »

Dobrý den,
mé žádosti o prominutí přijímací zkoušky na MFF bylo vyhověno, nicméně mi žádný dopis o přijetí zatím nedošel, takže i když se mi to zdá jako blbost, chci se zeptat, jestli je nějaká šance, že bych přijat nebyl i přes prominutí přijímací zkoušky, popř. kdy se to dozvím.
Další dotaz je na koleje – kdy bych si měl rezervovat pokoj? Chápu, že čím dřív, tím líp, ale zajímá mě, jestli se třeba ještě nebudou uvolňovat pokoje po studentech, co budou letos končit.
Stařešína

Re: Rozhodnutí o přijetí a kdy shánět kolej

Příspěvek od Stařešína »

Jdinaparek píše:Dobrý den,
mé žádosti o prominutí přijímací zkoušky na MFF bylo vyhověno, nicméně mi žádný dopis o přijetí zatím nedošel, takže i když se mi to zdá jako blbost, chci se zeptat, jestli je nějaká šance, že bych přijat nebyl i přes prominutí přijímací zkoušky, popř. kdy se to dozvím.
Další dotaz je na koleje – kdy bych si měl rezervovat pokoj? Chápu, že čím dřív, tím líp, ale zajímá mě, jestli se třeba ještě nebudou uvolňovat pokoje po studentech, co budou letos končit.
A) Řekl bych, že tento dotaz tu už několikrát byl, tak prohledej historii... každopádně, před osmi lety mi byl dopis o přijetí odeslán až 26.6., tj. zřejmě stejně jako těm, kteří řádně dělali přijímačky.
B) To musí zodpovědět jiní. 0:-)
david1
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 37
Registrován: 16. 2. 2009 18:00
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Rozhodnutí o přijetí a kdy shánět kolej

Příspěvek od david1 »

Ahoj,

ako hovori kolega, na dopis o prijati je este cas.

2) To je velmi obecne polozeny dotaz, lebo som celkom nepochopil, ci sa jedna o rezervaciu konkretneho miesta na koleji, alebo o ziadost o pridelenie miesta na koleji. Rezervaciu konkretneho miesta zvycajne prvaci velmi neriesia, v kazdom pripade rezervacny system moze byt odlisny na inych kolejach, takze to zavisi od koleje. Co sa tyka pridelenia meista, tak ako prvak mas v podstate iste miesto na koleji a informacie o tom myslim dostanes aj v tom dopise co ti pride. Obecne, v dnesnej dobe sa o miesta na kolejach netreba velmi bat a vzdy sa nejake miesta uvolnuju.
tutas
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 2
Registrován: 8. 7. 2015 09:56
Typ studia: Fyzika Bc.

Re: Rozhodnutí o přijetí a kdy shánět kolej

Příspěvek od tutas »

Skromný dotaz pro budoucí prváky - přišel vám už dopis o přijetí? Mě ještě ne a nevím, jestli je to plánu nebo jsem někde zapadl. :?
Quimby
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 5
Registrován: 30. 6. 2015 14:40
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozhodnutí o přijetí a kdy shánět kolej

Příspěvek od Quimby »

Já měl na netu napsáno, že mi přijde až po dodání dokladů - maturitní vysvědčení.
Tak jsem to poslal na studijní a za pár dnů mi přišel dopis o přijetí. Je tam papír pro zápis, který pošleš zpět.
tutas
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 2
Registrován: 8. 7. 2015 09:56
Typ studia: Fyzika Bc.

Re: Rozhodnutí o přijetí a kdy shánět kolej

Příspěvek od tutas »

Tak to je super, já chtěl předložit maturitní až při zápisu.
Quimby
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 5
Registrován: 30. 6. 2015 14:40
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozhodnutí o přijetí a kdy shánět kolej

Příspěvek od Quimby »

Zápis se koná buď na Albeří nebo až pak v Praze, ale vše máš napsáno v tom dopise.
Odpovědět

Zpět na „Klubovna“