Je Albeř důležitá?

Tu o tom, tuhle o támhletom... a jinda taky o něčem jiném :D
Konci

Je Albeř důležitá?

Příspěvek od Konci »

Zdravím
Letos nastupuju ke studiu a tudíž mi přišla i pozvánka na Albeř. Chtěl jsem se zeptat jak moc je důležitý se zúčastnit. Udělal jsem si řádnej výron a bez berlí nedám ani ránu. Neumim si představit jet někam do přírody a lítat tam na berlích. Co myslíte? A koho bych měl kontaktovat abych sdělil že se nedostavim?
QZuzka
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 12. 2007 19:51
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 4

Re: Je Albeř důležitá?

Příspěvek od QZuzka »

ahoj, Albeř považuju za celkem užitečnou (hodně informací a hlavně lidí na jednom místě)... ale ne nenahraditelnou.
Co se týká možné účasti s berlemi bych řekla záleží na počasí. Za +- pěkna mi to přijde celkem možné (poslouchá se v sedě, jí se taky v sedě, vynechá se sportovní test a počet přesunů mezi místy během dne jde celkem omezit. Pokud by bylo deštivo, tak bych to nezkoušela, mokrá louka je špatná a takový nenápadný kopeček k jídelně když na něm stojí voda taky nic moc..

Komu to dát vědět... Napadá mě studijní, ale na ně už je možná pozdě. Tak mi pošli celé jméno, program (M, F, I) a telefonní číslo na email, který je můj-nick-tady@seznam.cz a vyřídím to tam. číslo proto, že moc nevěřím, že u hranic chytnu internet i na případné odepsání.
Konci

Re: Je Albeř důležitá?

Příspěvek od Konci »

Ahoj, nechal jsem si to proležet v hlavě a nakonec pojedu. I když to bude na těch berlích určitě sranda :D Každopádně děkuju moc za ochotu :)
Odpovědět

Zpět na „Klubovna“