Zk 4. 6.

t2
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 49
Registrován: 22. 1. 2006 15:19

Zk 4. 6.

Příspěvek od t2 »

dnes sme boli na skuske 4

Najprv clovek dostane prakticky priklad, dnes mal asi kazdy to iste - detekce BB, dependeci a antidependenci v jednoduchej funkcii v C (ktoru trebalo prepisat do medzikodu)

A potom nejaku teoriu - alokovanie registrov, scheduler, live-range analysis,... (kazdy jednu temu o ktorej sa mal rozpisat)
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rastik »

Ako to je s možnosťou dostať skúšku za domácu úlohu? Z ulity ani na niekoľko mailov nedorazila odpoveď, takže dokonca ani neviem aké sú podmienky na odovzdanie a hodnotenie úlohy.

U skúšky sa len píše, alebo sa ten popísaný papier následne ústne rozoberá?
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuetschek »

Rikal ze zapocet je za cokoliv co generuje smysluplny registrovy kod, a znamky (2, 1) jsou za neco co ma neco lepsiho (a vycuca si z prstu jestli to je dost dobry) - registrovy alokator nebo "nedejboze" scheduler nebo asi jeste neco ... snad.
Plug 'n' Pray.
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rastik »

Tuetschek píše:Rikal ze zapocet je za cokoliv co generuje smysluplny registrovy kod, a znamky (2, 1) jsou za neco co ma neco lepsiho (a vycuca si z prstu jestli to je dost dobry) - registrovy alokator nebo "nedejboze" scheduler nebo asi jeste neco ... snad.
A dá sa to poslať aj v září?
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuetschek »

rastik píše:A dá sa to poslať aj v září?
No abych se priznal tak tohle jsem nesledoval, bo ja to musim mit do 10.8 ... jen vim ze behem cervence by to jit melo (posles do konce cervence = opravi do 10.8, pry).
Plug 'n' Pray.
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rastik »

Tuetschek píše:
rastik píše:A dá sa to poslať aj v září?
No abych se priznal tak tohle jsem nesledoval, bo ja to musim mit do 10.8 ... jen vim ze behem cervence by to jit melo (posles do konce cervence = opravi do 10.8, pry).
Ja som si to zapísal do mimoriadneho, práve preto aby som sa tomu venoval až po štátniciach. Díky za info, červenec hádam bude stačiť.
Odpovědět

Zpět na „SWI109 Konstrukce překladačů“