Zkouška

Tomgr
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 36
Registrován: 15. 2. 2010 16:06
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Zkouška

Příspěvek od Tomgr »

Koukal jsem na info o zkoušce http://www.ksi.mff.cuni.cz/~richta/NSWI026/zkouska.html a prý jsou materiály povoleny. Co si budete brát s sebou?
Taky jsem nikde nenašel, co pro mě znamená, když jsem nedělal žádnou seminární prací. Nemáte někdo nějaký další informace?
blabla
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 70
Registrován: 27. 1. 2010 23:14
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Zkouška

Příspěvek od blabla »

podla mna je ta stranka neaktualna. skus sa radsej pozriet do moodle-u, je tam sekcia podminky pro absolvovani predmetu.

tam sa o semestralke, ale ani o povolenej literature na skuske nic nepise.
Manicka
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 26
Registrován: 28. 6. 2006 18:20

Re: Zkouška

Příspěvek od Manicka »

Tak ted jsem si otrela studeny pot z cela, jelikoz jsem se lekla, ze se mela napsat semestralka...

Jinak pokud zkouska bude vypadat jako jine zkousky pana Richty, tak materialy byvaji povoleny, vcetne notebooku a otazky byvaji praktictejstiho razu. Pamatuji si na zkousce z MRPS, ze se hodne modelovalo v UML na papir, ale nelpelo se na zbytecnych detailech. Proste pohodova matfyzacka zkouska jak ma byt.

M.
kolemjdoucí

Re: Zkouška

Příspěvek od kolemjdoucí »

Ahoj,
jelikož už jeden termín zkoušky proběhl, prozradíte prosím jak probíhala? A jestli byly dovolené ty materiály?

díky.
Manicka
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 26
Registrován: 28. 6. 2006 18:20

Re: Zkouška

Příspěvek od Manicka »

Bohuzel nebyly, ale staci mit 50% na 3, celkem 10 otazek, cca 7 toeretickych (napriklad jake znate metodiky vyvoje SW, jmenujte faze UP...), 3 prakticke (popsana situace a kus namodelovat, napsat nejake ocl conditions).
Prosla jsem jen tak tak, ale prosla (na prednasce jsem nebyla ani jednou, slidy jsem videla poprve po ceste v metru na zkousku), ale to je tim, ze se to vse prolina s jinyma predmetama a v te hlave nastesti obcas neco i zustane :)

M.
Odpovědět

Zpět na „SWI026 Softwarové inženýrství“