Posledná domáca úloha SQL/XML

Uživatelský avatar
lavor
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 121
Registrován: 1. 2. 2005 20:39
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: kolej 17.11., A1105
Kontaktovat uživatele:

Posledná domáca úloha SQL/XML

Příspěvek od lavor »

Zdravím, nebol som na poslednom cviku, neviete mi niekto povedat aký má byť formát odovzdaných súborov poslednej domácej úlohy?
Na stránkách p. Mlýnkovej je napísané, že ide o 3 skripty (predpokladám formát .sql). Nie je tam však spomenuté, či to máme odovzdať zbalené v tom archíve pre ten ich checker (prepokladám, že nie), alebo nejako inak. Dik za odpoveď.
Milujeme tých, čo nás odmietajú, odmietame tých, čo nás milujú.
PeterPi
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 16
Registrován: 15. 12. 2007 15:12
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Posledná domáca úloha SQL/XML

Příspěvek od PeterPi »

Na cvičeniach moc o formáte nehovorila, len nech to pošleme nejako rozumne. Checker s tým už nič nemá, tak som ho tam nedával. Podľa toho na webe to majú byť 4 súbory .sql (skript pro vytvoření tabulek, skript pro naplnění tabulek a skript obsahující oba dotazy (a komentář vysvětlující jejich chování) a skript, který tabulky zruší). Dokazy som dal do dvoch súborov. Dal som k tomu aj 2 súbory s výsledkami dotazov a starý data.xml, dáta boli podobné ako v sql. A celé som to zabalil do prg036_prijmeni_jmeno.zip.
klokan

Re: Posledná domáca úloha SQL/XML

Příspěvek od klokan »

Ahoj,

mohol by mi prosim niekto napisat ako sa mam pripojit cez klienta Oracle developer na server na MS? viem, ze je to napisane na stranke pani Mlynkovej, ale nejak mi to nefunguje, potreboval by som trochu detailnejsi navod. Nechodil som totiz na cvika ani prednasku (pretoze som ani nemohol :)). Dajte mi prosim vediet, este par bodikov ku skuske by sa hodilo ;) Dakujem!
martin85
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 2
Registrován: 15. 2. 2009 18:19
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Posledná domáca úloha SQL/XML

Příspěvek od martin85 »

mal som na mysli Oracle SQL Developer z http://www.oracle.com/technology/softwa ... index.html. ten predosly prispevok som pisal bez prihlasenia, ale som to zase ja, preto ten rozdiel nickov ;)
Odpovědět

Zpět na „PRG036 Technologie XML“