Bakalářka musí jít k oponentovi do 10.5., je to pravda?

Pro studenty všech studijních programů bakalářského studia.
keff
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 28
Registrován: 24. 1. 2006 19:17

Bakalářka musí jít k oponentovi do 10.5., je to pravda?

Příspěvek od keff »

Ahoj, dneska jsem od dvou různých lidí slyšel, že máme bakalářku odevzdat (hotovou) do cca 10-14.5. oponentovi a do 30.5. ji na studijní doručit VČETNĚ OPONENTURY, co je na tom pravdy? Dost mě to děsí, pokud by to tak bylo, a hlavně se o tom nikde nic nepíše.

Třeba tady: http://www.mff.cuni.cz/studium/obecne/b ... uvodce.htm:
Odevzdávání a posuzování

Termín odevzdání bakalářské práce je uveden v harmonogramu akademického roku, u letních obhajob je to zpravidla konec května. Po odevzdání práce proběhne její oponentní posouzení, které je spolu s posudkem vedoucího práce nezbytným podkladem k obhajobě před komisí pro státní závěrečnou zkoušku.
Ale stejně mi nejde do hlavy kde několik lidí kteří se navzájem neznají přišlo na tenhle fakt - nevíte o tom někdo něco, prosím?

PS: doufám že tohle fórum ještě není mrtvé :)
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakalářka musí jít k oponentovi do 10.5., je to pravda?

Příspěvek od Tuetschek »

Letos nemuzu soudit, ale vloni to tak nebylo a prijde mi to jako nesmysl -- vzdyt co by s tou bakalarkou pak cely mesic na tom studijnim delali?
Mimochodem, my jsme bakalarky nenosili na studijni, ale pani Dejmkove do kancelare na Malou Stranu.
Plug 'n' Pray.
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Re: Bakalářka musí jít k oponentovi do 10.5., je to pravda?

Příspěvek od gASK »

Hoaxy se koukám vyskytují všude ;) Je to nesmysl, už proto, že oponenta si nevybíráš sám (až na výjimky), druhak proto, že ve studijním řádu je to jasně popsaný. V případě jakýchkoliv podobných nejasností pak není problém napsat na studijní oddělení, kde ti promptně pošlou fundovanou odpověd.

Na druhou stranu by mne zajímalo, jak by se paní Dejmková tvářila, kdyby ji někdo donesl tu bakalářku i včetně oponentury :twisted: Nezkusí to někdo?
When life gives you crap, make crap golems.
keff
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 28
Registrován: 24. 1. 2006 19:17

Re: Bakalářka musí jít k oponentovi do 10.5., je to pravda?

Příspěvek od keff »

OKi, díky :). Říkal jsem si že to bude nějaký hoax, ale přišel od dvou různých lidí najednou, tak jsem se bál že na každém šprochu pravdy trochu... kdyby nebyl svátek tak už mám odpověď od studijního oddělení :)
Odpovědět

Zpět na „SZZ026 Bakalářská práce“