Kde nechat vytisknout a svázat bakalářku

Pro studenty všech studijních programů bakalářského studia.
Uživatelský avatar
Necroman
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 459
Registrován: 20. 1. 2005 19:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Louny / kolej Jednota, Praha
Kontaktovat uživatele:

Kde nechat vytisknout a svázat bakalářku

Příspěvek od Necroman »

Asi už všichni začínáme řešit, kde si nechat vytiknout iny tři kopie naší bakalářské práce, které je třeba do konce května odevzdat na studijním.
Nemáte někdo tip na levnou a kvalitní firmu v Praze, kde se dá nechat vytisknout bakalářka do pevné vazby?
Díky!
WANTED:
Dead or Alive
^-^
( ^ )
Schroedinger's Cat
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Nevím jak vy, ale já si to vytisknu na své vlastní / školní laserové tiskárně (záleží kde budu v době dokončení finální verze) a pak si to jen nechám někam dojít svázat. Při rozhodování, kde svázat* jsem čerpal z následujících zdrojů:

mff.fear.cz
student.cvut.cz

Na většině z těch míst, kde se to váže jsou ti to schopni i vytisknout (z nějakého rozumného formátu) nebo alespoň okopírovat.

* stále ještě nejsem rozhodnut, naštěstí je to asi celkem jedno, takže se rozhodnu na základě ceny podle toho, kdy to půjdu svázat

EDIT 2: A abych ti ušetřil zbytečnou cestu na studijní s tou hromadou knih - práce se neodevzdávají na studijním, ale na sekretariátě KSI. Na studijní se pak chodí jen přihlašovat se k SZZ.

--------------------------------------------

EDIT: A protože tohle bude asi zajímat víc lidí, dovolil jsem si přejmenovat téma a udělat z něj důležité.
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od twoflower »

Ja jsem si to nechal svazat v Power Printu, v pondeli si pro to jdu, tak uvidim, jestli ty kladne ohlasy na student.cvut.cz byly opodstatnene :)
df
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 5. 6. 2006 11:55

Příspěvek od df »

ja jsem byl v http://www.kniharstvi-pacon.cz/, asi to nebude uplne nejlevnejsi (ale ani nejdrazsi - 3 kopie, kazda s posetkou na CD, 3 dny+ celkem za 690,-)
ale vazba byla kvalitni a vse bylo as requested,
v mem pripade tedy zde zadny problem a plna spokojenost, pokud bydlite nekde u Ceskomoravsky, tak doporucuju
Uživatelský avatar
beaver
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 189
Registrován: 2. 2. 2007 09:33
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Bydliště: Praha

Příspěvek od beaver »

Ja jsem si praci tiskl sam a nechal svazat tady: http://www.kniharstvizane.com/
Cena byla podle me prijemna, kvalita perfektni. Je to na Vrsovicke, kousek od zastavky Koh-i-nor, takze i celkem dostupne. :wink:
Cožpak většina z nás svým způsobem nehledá svou kravičku?
T. Pratchett, z knihy "Kdepak je má kravička"
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

beaver píše:Ja jsem si praci tiskl sam a nechal svazat tady: http://www.kniharstvizane.com/
Cena byla podle me prijemna, kvalita perfektni. Je to na Vrsovicke, kousek od zastavky Koh-i-nor, takze i celkem dostupne. :wink:
A to mi řekneš teď, že mám prakticky u bytu knihařství? :twisted:

Moje práce už pár hodin leží v Powerprintu, dostal jsem na ně ty nejlepší reference.
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od twoflower »

Tak s vysledkem z Powerprintu jsem byl maximalne spokojen, nenasel jsem zadnou vadu.
krystof
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 186
Registrován: 18. 1. 2005 15:15
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Brno / 17. Listopad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krystof »

No mne se svazuje bakalarka v jakymsi kniharstvi na Ortenove namesti hned naproti zastavce, za 6 dni a 450,- Kc.
Uživatelský avatar
beaver
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 189
Registrován: 2. 2. 2007 09:33
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Bydliště: Praha

Příspěvek od beaver »

gASK píše:A to mi řekneš teď, že mám prakticky u bytu knihařství? :twisted:
Stane se :roll: :lol:
Cožpak většina z nás svým způsobem nehledá svou kravičku?
T. Pratchett, z knihy "Kdepak je má kravička"
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Příspěvek od Dawe »

Mám pár dotazů k vazbě a odevzdání BC. Co se má nechat vytisknout na titulní stranu? Kam to mám odnést? Na katedru (ústav) pod kterým to dělám, nebo na nějakou specielní? Musím se jít přihlásit na studijní až po odvzdání a nebo můžu už předtím? Můj vedoucí je lama a nic neví, takže za každou reakci dík...
df
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 194
Registrován: 5. 6. 2006 11:55

Příspěvek od df »

Dawe píše:Mám pár dotazů k vazbě a odevzdání BC. Co se má nechat vytisknout na titulní stranu? Kam to mám odnést? Na katedru (ústav) pod kterým to dělám, nebo na nějakou specielní? Musím se jít přihlásit na studijní až po odvzdání a nebo můžu už předtím? Můj vedoucí je lama a nic neví, takže za každou reakci dík...

+-autobus vsechny odpovedi na tve otazky jsou
http://www.mff.cuni.cz/studium/obecne/b ... uvodce.htm

kdyz to trosku orezu, tak
- Studenti matematiky a informatiky odevzdávají všechny tři výtisky práce na sekretariát katedry příslušející jejich studijnímu programu (ja treba KSI -> MS124)

- Na přední straně desek jsou potřebné nápisy (Univerzita Karlova v Praze, Matematicko-fyzikální fakulta, BAKALÁŘSKÁ PRÁCE, rok odevzdání, jméno a příjmení autora), podrobně viz bod 4. v textu Úprava bakalářské práce.

- nutna podminka zapisu k SZZ je odevzdani BP, zapis je na studijnim
Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od twoflower »

Dawe píše:Co se má nechat vytisknout na titulní stranu?
http://www.mff.cuni.cz/studium/obecne/b ... k12mo4.pdf
Dawe píše:Kam to mám odnést?
Pani Dejmkove na MS, dvere 124 (tusim) - hned v prvnim patre. Jestli jsem ji dobre pochopil, prace ze vsech pracovist sidlicich na MS jdou k ni (z KSI urcite).
Dawe píše:Musím se jít přihlásit na studijní až po odvzdání a nebo můžu už předtím?
Muzes, je to fuk.
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Příspěvek od Dawe »

Takže jestli jsem to dobřepochopil, tak těch nějakejch 7 řádků má být na deskách a uvnitř už ne, ano? To jim pak do toho knihařství mám přinýst v pdf tu titulní stranu, když si to budu tisknout jinak sám?
Omlouvám se za trochu zabržděný dotazy, ale nikdy jsem bakalářku žádnou neviděl. S prosbou u mýho vedoucího jsem pochodil asi tak: Já nikdy žádnou nedělal, ta si ji kdyžtak někde sežeň.
Diky moc za předchozí odpovědi.
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rastik »

Dawe píše:Takže jestli jsem to dobřepochopil, tak těch nějakejch 7 řádků má být na deskách a uvnitř už ne, ano? To jim pak do toho knihařství mám přinýst v pdf tu titulní stranu, když si to budu tisknout jinak sám?
Omlouvám se za trochu zabržděný dotazy, ale nikdy jsem bakalářku žádnou neviděl. S prosbou u mýho vedoucího jsem pochodil asi tak: Já nikdy žádnou nedělal, ta si ji kdyžtak někde sežeň.
Diky moc za předchozí odpovědi.
Predpokladám, že Tvoj vedúci písal diplomku, tak Ti poradiť mohol - je to to isté. Pokiaľ to tlačíš sám, tak samozrejme aj s titulnou stranou ako je v návode. Zároveň prines aj ten popis, čo má byť na obale. Ja napr. berem sebou presne ten text, na ktorý tu už bol odkaz.
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Na deskách maj bejt 4 řádky. Ve spoustě knihvazačství maj exempláře na ukázku, v knihovně jich taky spoustu maj.

Stačí si projít tohle http://www.mff.cuni.cz/studium/obecne/dplayout.htm. Jak se má vázat je v bodě 4. (akorát si DIPLOMOVÁ nahraď BAKALÁŘSKÁ).

Těch cca 9 řádku má bejt vevnitř na první straně.

Do knihařství jim nic nenos, maximálně si to vytiskni. Oni se tě vyptají a napíšou si co tam kde chceš (krom toho bakalářky teď dělaj jak na běžícím páse, takže už budou vědět co kam :twisted: ).

A všichni informatici to nosej na KSI, dělí se to podle programu (což je I, M a F).
When life gives you crap, make crap golems.
Odpovědět

Zpět na „SZZ026 Bakalářská práce“