Kde nechat vytisknout a svázat bakalářku

Pro studenty všech studijních programů bakalářského studia.
Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od twoflower »

happy píše:
twoflower píše:A ja jsem pro zmenu jmeno oponenta sdelil pani Dejmkove sam :)
Cože? Odhál nám tento tajemný postup...!

Franto taky ;) pokud víš, proč to.
Zadny tajemny postup, proste si oponenta zvolil muj vedouci :)
Franta
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 32
Registrován: 1. 2. 2006 10:38
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Franta »

happy píše:
twoflower píše:A ja jsem pro zmenu jmeno oponenta sdelil pani Dejmkove sam :)
Cože? Odhál nám tento tajemný postup...!

Franto taky ;) pokud víš, proč to.
Hele sam netusim, pravdepodobne si muj oponent mou praci vyzadal, nebo to byl podobnej postup jako u twoflowera.
johnny_nereg

text na desky

Příspěvek od johnny_nereg »

V pokynech na upravu bakalarky je nejspis chyba, na deskach nema byt "bakalarska diplomova prace", ale jen "bakalarska prace". Pani Dejmkova je z toho sice nestastna, ale bere obe verze, jsem toho dukazem :) Jestli to bude brat i komise se brzy ukaze :twisted:
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Re: text na desky

Příspěvek od gASK »

johnny_nereg píše:V pokynech na upravu bakalarky je nejspis chyba, na deskach nema byt "bakalarska diplomova prace", ale jen "bakalarska prace". Pani Dejmkova je z toho sice nestastna, ale bere obe verze, jsem toho dukazem :) Jestli to bude brat i komise se brzy ukaze :twisted:
O tom slyším poprvé. Projel jsem všechny dokumenty o úpravě z webu a nikde nic....zajímalo by mne, jestli vás bude víc... :twisted:
When life gives you crap, make crap golems.
WOW
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 36
Registrován: 14. 6. 2005 11:16
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: text na desky

Příspěvek od WOW »

gASK píše:
johnny_nereg píše:V pokynech na upravu bakalarky je nejspis chyba, na deskach nema byt "bakalarska diplomova prace", ale jen "bakalarska prace". Pani Dejmkova je z toho sice nestastna, ale bere obe verze, jsem toho dukazem :) Jestli to bude brat i komise se brzy ukaze :twisted:
O tom slyším poprvé. Projel jsem všechny dokumenty o úpravě z webu a nikde nic....zajímalo by mne, jestli vás bude víc... :twisted:
Asi jsi to projel spatne gASKu!! :wink:
zkus se mrknout na http://www.mff.cuni.cz/studium/obecne/b ... k12mo4.htm
bod 4. Vazba prace...
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Re: text na desky

Příspěvek od gASK »

WOW píše:Asi jsi to projel spatne gASKu!! :wink:
zkus se mrknout na http://www.mff.cuni.cz/studium/obecne/b ... k12mo4.htm
bod 4. Vazba prace...
Aha. Přiznám, že jsem to nečetl, měl jsem za to, že to je stejné jako PDF verze této stránky. Není. Mohli by to aspoň opravit :twisted:
When life gives you crap, make crap golems.
johnny
Donátor
Donátor
Příspěvky: 95
Registrován: 13. 12. 2005 00:31
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Trója

Příspěvek od johnny »

pdf verze je navíc fuč (pokud mám správný odkaz teda) a přesměrovává na danou stránku :-)
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Aha. Oni to totiž v průběhu naših státnic upravili (přidali podbod 8., je tam od konce června) a asi i trochu "pokazili".
When life gives you crap, make crap golems.
Greg6

Re:

Příspěvek od Greg6 »

twoflower píše:Ja jsem si to nechal svazat v Power Printu, v pondeli si pro to jdu, tak uvidim, jestli ty kladne ohlasy na student.cvut.cz byly opodstatnene :)
Ja jen ze jsem cetl ze neni pripustna rychlovazba... v pruvodci po bc.. myslim.. neni to co dela PowePrint prave ta rychlovazba? Rad bych si to taky ujasnil, jestli musi byt vazba pouze lepena nebo do platna nebo i ta scvakavaci jak to dela poweprint
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde nechat vytisknout a svázat bakalářku

Příspěvek od gASK »

Viz Úprava bakalářské práce
Práce musí být svázána do polotuhých nebo tuhých desek, přičemž vazba práce musí zaručit, že k ní nebudou dodatečně přidávány ani z ní nebudou vyjímány listy; připouští se i tzv. termovazba, není však přípustná rychlovazba a kroužková vazba.
Jinak já to měl z Powerprintu klasicky lepené, podle mně dělají "co si řekneš", určitě se nebudou připravovat o zákazníky tím, že by nevázali diplomky :twisted:
When life gives you crap, make crap golems.
Láďa_87

Re: Kde nechat vytisknout a svázat bakalářku

Příspěvek od Láďa_87 »

Čau všichni, já jsem si objednal svázání bakalářské práce přes internet a vyplatilo se mi to. Mohl jsem si vybrat ze spousty druhů desek dle vlastního vkusu. Objednávka byla zpracována velmi rychle a ještě jsem dostal jako dárek víno :-) http://www.cdsm.cz/kniharske-a-vazacske ... -praci.php
čert_99

Re: Nedoporučuji svázat bakalářku u data - design

Příspěvek od čert_99 »

Ahoj, po vlastních zkušenostech nedoporučuji firmu data-desing sídlící na Praze 8 – Karlín. Potisk na deskách není ve středu, velikost písma neodpovídá návrhu, který firmě dodáte a samozřejmě Vám vytištěné originály bez upozornění oříznou. Jsou to podvodníci a leplové. Nemají smysl pro grafiku a zodpovědnost. Této firmě se obloukem vyhněte!!!!
Odpovědět

Zpět na „SZZ026 Bakalářská práce“