Kde nechat vytisknout a svázat bakalářku

Pro studenty všech studijních programů bakalářského studia.
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Příspěvek od Dawe »

To se to teda od včera dost rozrostlo :-)
Uživatelský avatar
krujz
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 10
Registrován: 18. 10. 2005 17:57

POMOC

Příspěvek od krujz »

neviete nahodou, ci su niekde v prahe schopni tlacit z postscriptu aj bez toho, aby to destilovali v acrobate? lebo moje obrazky nedokaze nic vydestilovat v konecnom case... a mam s tym uz vazny problem, pretoze na karlove je laserova farebna tlaciaren pokazena...
Bečis
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 19
Registrován: 4. 2. 2006 13:53

Příspěvek od Bečis »

Mohli byste mi poradit, jak má vypadat přiložené cd? už jsem práci dneska narychlo natisknul, ale cd musím ještě pálit. Jde o to, jestli ho mám popsat normálně fixem, nebo vyžadujou potisk? A stačí papírový obal? (jinej se tam asi nevejde, co?)
Open mind is like a fortress, with its gates unbarred and unguarded
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Papírový obal, nalepený na zevnitř na zadní desky. CD jsem koupil obyčejné a nijak ho ani nepopisoval, ani nepotiskoval.
When life gives you crap, make crap golems.
ps
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 137
Registrován: 1. 6. 2006 08:47
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ps »

gASK píše:Papírový obal, nalepený na zevnitř na zadní desky. CD jsem koupil obyčejné a nijak ho ani nepopisoval, ani nepotiskoval.
Já to udělal stejně, jen jsem to CD popsal "Bakalářká práce, Jan Novák, 2007", aby bylo zřejmé, co je to za CD, kdyby se někde zatoulalo.
Bečis
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 19
Registrován: 4. 2. 2006 13:53

Příspěvek od Bečis »

Díky, tak já to taky nepopíšu (hlavně proto, že jsem fixu na CD nechal doma a už se mi ju shánět nechce :D ) Práce už se váže, zejtra ve 12 bude hotová, ještě budu mít pár hodin na odevzdání :wink: . Je potřeba mít odevzdanou bakuli před přihlášením na SZZ? A dozvídáte se, kolik nás tam na letním termínu bude jinde než u odevzdání?
Open mind is like a fortress, with its gates unbarred and unguarded
ps
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 137
Registrován: 1. 6. 2006 08:47
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ps »

Bečis píše:Díky, tak já to taky nepopíšu (hlavně proto, že jsem fixu na CD nechal doma a už se mi ju shánět nechce :D ) Práce už se váže, zejtra ve 12 bude hotová, ještě budu mít pár hodin na odevzdání :wink: . Je potřeba mít odevzdanou bakuli před přihlášením na SZZ? A dozvídáte se, kolik nás tam na letním termínu bude jinde než u odevzdání?
Podle mého názoru bakule odevzdaná být nemusí. Jediná podmínka je že obojí musí být do zítra.

Kolik je jich přihlášeno se dozvíš, když se budeš přihlašovat na studijním, protože dostaneš do ruky seznam, kam připíší tvoje jméno.
Uživatelský avatar
beaver
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 189
Registrován: 2. 2. 2007 09:33
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Bydliště: Praha

Příspěvek od beaver »

Na CD je dobre napsat alespon jmeno a "Bakalarska prace", aby kdyz ho oponent vynda, tak aby vedel, kam ho ma vratit. Staci nejakou fixou, ktera je CD-kompatibilni :wink:
Ja osobne jsem pouzil Lightscribe, protoze jsem chtel, aby to bylo pekne 8) :wink:
Cožpak většina z nás svým způsobem nehledá svou kravičku?
T. Pratchett, z knihy "Kdepak je má kravička"
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rastik »

Pridám aj ja jeden odkaz na knihárstvo - http://www.volny.cz/kniharstvi-cap/. Sú schopní to urobiť už za hodinu, ak by to niekto potreboval na poslednú chvíľu. Sú šikovní, (nielen) ja som bol s nimi spokojný.
Bečis
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 19
Registrován: 4. 2. 2006 13:53

Příspěvek od Bečis »

Tak mě zajímá, při odevzdávání bakule paní Dejmkové, neříkala vám taky něco ve smyslu, aby jste jí poslali mail v úterý/středu kvůli oponentovi? Co já jsem pochopil, tak je to jen proto, abych jí připomněl, aby to zařídila, nebo co, ale zdá se mi to divný, to si taky mohla někde zapsat. Nemá ten mail obsahovat něco? Neměl jsem ještě něco zařídit? Nebo to řekla jen mě? :?
Open mind is like a fortress, with its gates unbarred and unguarded
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rastik »

Bečis píše:Tak mě zajímá, při odevzdávání bakule paní Dejmkové, neříkala vám taky něco ve smyslu, aby jste jí poslali mail v úterý/středu kvůli oponentovi? Co já jsem pochopil, tak je to jen proto, abych jí připomněl, aby to zařídila, nebo co, ale zdá se mi to divný, to si taky mohla někde zapsat. Nemá ten mail obsahovat něco? Neměl jsem ještě něco zařídit? Nebo to řekla jen mě? :?
http://forum.matfyz.info/viewtopic.php?t=3251
Je to len pre Teba, pokiaľ chceš oponenta kontaktovať.
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

U některých specifických bakalářek se oponent shání po dohodě s vedoucím či autorem (oponent musí být schopen tu práci ohodnotit, takže třeba lingivsitickou práci asi nebude nejlepší dávat někomu z Ulity a naopak). Tak možná proto. :wink:
When life gives you crap, make crap golems.
Franta
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 32
Registrován: 1. 2. 2006 10:38
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Franta »

Me byl sdelen oponent v okamziku, kdy jsem odevzdaval bakalarskou praci :) Asi si mou praci nejakym nestandartnim postupem specialne vyzadal. F.
Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od twoflower »

A ja jsem pro zmenu jmeno oponenta sdelil pani Dejmkove sam :)
Uživatelský avatar
happy
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 43
Registrován: 31. 1. 2007 01:24
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od happy »

twoflower píše:A ja jsem pro zmenu jmeno oponenta sdelil pani Dejmkove sam :)
Cože? Odhál nám tento tajemný postup...!

Franto taky ;) pokud víš, proč to.
Odpovědět

Zpět na „SZZ026 Bakalářská práce“