Terminy ?

Struktury, s nimiž se studenti již setkali (relace, algebraické struktury, struktury spojitosti); specifické vlastnosti, srovnání. Různé konstrukce (podobjekty, ekvivalence a kongruence, součiny, sumy a pod.) a jejich společné rysy. Zvláštní pozornost bude věnována částečným uspořádáním, a to jak obecným záležitostem, tak i aspektům speciálního významu pro informatiku. Některá základní fakta teorie kategorií.
Uživatelský avatar
kolage
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 32
Registrován: 27. 1. 2011 18:10
Typ studia: Informatika Mgr.

Terminy ?

Příspěvek od kolage »

Neříkal náhodou naposled už něco Pultr o termínech? :?
bujon
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 26
Registrován: 28. 1. 2007 12:22

Re: Terminy ?

Příspěvek od bujon »

Pokud si dobře vzpomínám, tak nějaký má vypsat na konec týdne. Ale to se teprve domluví zítra (30.5.2011) na poslední přednášce komu bude jaký termín vyhovovat.
pasky
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 89
Registrován: 4. 1. 2005 22:57
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: Terminy ?

Příspěvek od pasky »

Ahoj! Jak to s terminama dopadlo? Daji se ocekavat rovnomerne pres cele zkouskove? (Tedy hlavne mne zajimaji tydny po 20. a 27. cervnu.) Abych najednou nezjistil, ze uz zadny dalsi termin nebude, tenhle semestr to musim nejak absolvovat. :)
Next lecture on time travel will be held on previous Monday.
bujon
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 26
Registrován: 28. 1. 2007 12:22

Re: Terminy ?

Příspěvek od bujon »

Nejaky termin bude pristi tyden a ke konci asi taky. Ale nejlepsi je primo napsat Pultrovi. On vicemene ty terminy vypisuje podle potreb studentu. Blbe je ze vetsinou jen par dnu dopredu.
Uživatelský avatar
kolage
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 32
Registrován: 27. 1. 2011 18:10
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Terminy ?

Příspěvek od kolage »

Nevíte prosím někdo jak je to s varietama ? Myslím totiž, že jsem nebyl na přednášce kde se dělala Birkhoffova věta, ale v sešitu mám poznamenané, že to letos nezkouší :)
bujon
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 26
Registrován: 28. 1. 2007 12:22

Variety

Příspěvek od bujon »

Variety se braly pokud si vzpominam, ale mam tu poznamku ze u Birkhoffovy vety o varietach staci jen zneni - dukaz nebude zkouset.
Odpovědět

Zpět na „MAI064 Matematické struktury“