LS 2010 - predterminy

Struktury, s nimiž se studenti již setkali (relace, algebraické struktury, struktury spojitosti); specifické vlastnosti, srovnání. Různé konstrukce (podobjekty, ekvivalence a kongruence, součiny, sumy a pod.) a jejich společné rysy. Zvláštní pozornost bude věnována částečným uspořádáním, a to jak obecným záležitostem, tak i aspektům speciálního významu pro informatiku. Některá základní fakta teorie kategorií.
HonzaK
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 71
Registrován: 28. 9. 2007 17:36
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

LS 2010 - predterminy

Příspěvek od HonzaK »

Dnes jsem se ptal prof. Pultra po prednasce, zda by mohl byt behem kvetna nejaky predtermin z MS a byl jsem pozadan, abychom
mu dali nejaky seznam lidi, kteri by radi na ten predtermin sli (kvuli jejich poctu) - nemusi to byt pry nejak moc zavazne, ale hlavne orientacne...

Jelikoz nemam kde jinde to vyvesit, tak to davam sem, navrhuji tedy, aby kdo chce na predtermin jit, tak aby se sem napsal a ja Pultrovi
pristi tyden na prednasce seznam predam (tedy hlavne pocet zajemcu). Myslim ale, ze zadna minimalni hranice pro pocet zajemcu neni, asi
to ma slouzit jen k tomu, aby vedel s kolika lidmi ma pocitat...

Datum predterminu bych videl nekdy na 2. pulku kvetna...?
charlieMonroe

Re: LS 2010 - predterminy

Příspěvek od charlieMonroe »

Ja bych sel - Krystof Vasa
v

Re: LS 2010 - predterminy

Příspěvek od v »

ja bych take na predtermin sel, cim drive tim lepe (v tom mezitydnu tesne pred zkouskovem uz se mi to moc nehodi...)
vojta tuma
HonzaK
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 71
Registrován: 28. 9. 2007 17:36
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Re: LS 2010 - predterminy

Příspěvek od HonzaK »

Tak na prednasce rikal, ze v kvetnu nejake predterminy vypise, pocet tech terminu a presne datum ale neni znamo, protoze tady nebyl az do utery vecer napsany nikdo, zrejme by ale melo jit dohodnout se s nim treba mailem...
Odpovědět

Zpět na „MAI064 Matematické struktury“