termin zapoctu

Cílem kurzu je seznámit posluchače se základy správy operačních systémů Microsoft Windows tak, aby byli schopni pro konkrétní případ nalézt správnou volbu systému, navrhnout odpovídající síťové řešení a toto řešení zavést a udržovat. Kapacita cvičení (tj i možnosti získat zápočet) bude z technických důvodů omezena.
Uživatelský avatar
Lada
Donátor
Donátor
Příspěvky: 165
Registrován: 9. 1. 2005 10:17
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Slaný / zácpa na Evropské

termin zapoctu

Příspěvek od Lada »

Jen info pro ty kteri nebyli na vcerejsim cviku:
Pokud byste chteli ziskat zapocet z ASW, meli byste se Tykalovi ozvat s rozumne chodicimi servery nejpozdeji do 4.1.2008 (ke smazani uctu dojde myslim ?18?.1.2008)
Hail to you, champion:o)
Uživatelský avatar
matoman
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 105
Registrován: 8. 1. 2005 20:12
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: termin zapoctu

Příspěvek od matoman »

Myslim ze je to nejako skoro, ja som nestihol DU3 a cakam na nahradnu ulohu, a nemyslim si ze na to da 2. dni, kedze doma pri pomalsom nete nenakonfigurujem ani keby som ako chce...
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Re: termin zapoctu

Příspěvek od gASK »

Tak si holt budeš muset dojet přímo ke zdroji do školy. Ale pokud se nepletu, tak 4.1.2008 je doporučený termín, 18.1.2008 je nejzazší (ale asi už budou trochu náročnější a ostřejší) - přiznám, že jsem to tak úplně nevnímal.

Jinak já jsem musel přeinstalovat všechny servery (moje chyba) a měl jsem to i s komplet konfigurací za jedno dopoledne. Takže stihnout se to dá. Pravda, napsat skriptík taky nějakou dobu trvalo... :wink:
When life gives you crap, make crap golems.
Odpovědět

Zpět na „SWI099 Administrace Systemu Windows“