Termíny mimo zimní zkouškové

Přednáška navazuje na přednášky Algoritmy a datové struktury I a II a Programování I a II bakalářského studia. Bude věnována dvěma základním datovým strukturám, hašování a $(a,b)$-stromům (tato struktura se také nazývá $B$-stromy). Popisují se zde základní vlastnosti těchto struktur a jejich složitost. Na závěr přednášky se provede stručné zhodnocení třídicích algoritmů.
tomas877

Termíny mimo zimní zkouškové

Příspěvek od tomas877 »

Zdravím,
nevíte někdo jestli budou ještě nějaké termíny v LS nebo letním zkouškovém? Případně jestli se nedá jít na zkoušku z Datovek I. v létě v termínech pro Datovky II. Vypisuje vůbec nějaké termíny mimo zimní zkouškové? Jak to bylo loni?

Díky za info.
peci1
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 86
Registrován: 21. 1. 2009 20:08
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Termíny mimo zimní zkouškové

Příspěvek od peci1 »

Na posledni prednasce rikal, ze mimo zimni zkouskovy nic vypisovat nebude. Ale to je asi protipravni, podle nej je nas zapsanych cca 160, takze musi vypsat terminy min. pro 3*160 lidi (a s aktualni kapacitou myslim, ze vypsal sotva jednou 160).

Dneska jsem mluvil s clovekem, co delal datovky loni, a ten rikal, ze vypsal termin (z DS I) na zari (a pry tam byl hodny). Jinak nevim.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Termíny mimo zimní zkouškové

Příspěvek od Him »

On je z toho imho dost nestastny, jak to ti lide nedavaji, odhlasuji se, ... Pokud za nim prijdete v prubehu semestru a reknete, ze to umite a ze byste radi se nechali vyzkouset, tak verim, ze bude ochotny se domluvit na terminu, sam jsem se o tom s nim bavil takto v zari. Minuly rok bylo terminu hrozne moc a na zkousku pak dorazilo vzdycky malo lidi, proto je to letos asi jine.
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
QZuzka
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 12. 2007 19:51
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 4

Re: Termíny mimo zimní zkouškové

Příspěvek od QZuzka »

Co jsem pochopila, nevadí mu vyzkoušet někoho, kdo to umí, ale vadí mu vypisovat termíny, kam se na poslední chvíli nechodí/chodí jen zkusit, jestli nedostanu jedinou otázku, kterou umím - takže jen tak vypisovat nechce, ale v případě, že se ozve (třeba během semestru) někdo, kdo tvrdí, že to umí (a třeba víc takových), věřím, že se domluvíte. Rozdíl je v pořadí - "já jsem se to naučil a rád bych byl vyzkoušen, klidně zítra" ne "já chci termín, ale ne teď, protože to ještě neumím, tak za dva týdny třeba, jestli mi do toho učení něco nevleze"
Kubees
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 65
Registrován: 12. 1. 2007 22:22
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Re: Termíny mimo zimní zkouškové

Příspěvek od Kubees »

Ahoj, dotaz jen pro info: Nevi nekdo neco noveho ohledne terminu v lete/zari? Koubek vypsal jeden v cervnu ale ten byl narvany a jeste mel 15 lidi ve fronte, tak myslim ze by mohl jeste pridelat. :)
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Re: Termíny mimo zimní zkouškové

Příspěvek od Almer »

Typicky scenar je napsat danemu uciteli a rict - je nas tolik a tolik (nejlepe vedet i jmena) , nemohli bychom jeste mit jeden termin?
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Odpovědět

Zpět na „TIN066 Datové struktury I“