Letostni terminy

Přednáška navazuje na přednášky Algoritmy a datové struktury I a II a Programování I a II bakalářského studia. Bude věnována dvěma základním datovým strukturám, hašování a $(a,b)$-stromům (tato struktura se také nazývá $B$-stromy). Popisují se zde základní vlastnosti těchto struktur a jejich složitost. Na závěr přednášky se provede stručné zhodnocení třídicích algoritmů.

Letostni terminy

Příspěvekod Him » 28. 1. 2012 16:30

Ahoj,

koukal jsem, ze posledni terminy jsou plne a jeste se na ne dost ceka, nerikal Koubek o terminech neco?

PS: Mne by se hrozne hodil termin 10.2. (kdybych Koubek nejake pridaval a mohl bych ovlivnit volbu, jakoze samozrejme nemuzu ;-) ).

Diky!
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
 
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Letostni terminy

Příspěvekod rur » 29. 1. 2012 23:28

Nevím o tom že by na poslední přednášce něco říkal…
Na prvních dvou termínech bylo celkem hodně volno a i teď je na tohle pondělí a úterý celkem 9 míst, takže by se dalo čekat, že při žádosti o vypsání dalších termínů bude trochu nepřívětivý… Vypsal termíny celkově se 160 místy, předmět má podle SISu zapsáno 162 studentů, takže pokud předpokládáme, že aspoň dva lidi se na to vykašlali, tak měli všichni šanci aspoň na jeden termín jít… Rozhodně bych ho o další termíny žádal nejdřív ve středu, tj. až bude po těch dvou, na kterých je ještě místo.
Pokud ovšem jde o opravný termín, tak to je jiná věc, pak má samozřejmě povinnost další termín vypsat.
rur
 


Zpět na TIN066 Datové struktury I

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník